15درصد تخفیف روی دستمزد تا پایان اردیبهشت 1403

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه

فهرست مطالب

نمایندگی تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه

 

درصورتی که ماشین لباسشویی سامسونگ شما در اندیشه به مشکل برخورده است ادامه مطلب را دنبال کنید.

پارس کارا نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه

جهت تعمیر دستگاه خود با ما در ارتباط باشید

تئعمیر-ماشین-لبایشویی

جهت تعمیر دستگاه خود با ما در ارتباط باشید

تئعمیر-ماشین-لبایشویی

همگی ما با لوازم خانگی های برند سامسونگ آشنا هستیم. دست کم در منزل هر کدام از ما، یکی از محصولات لوازم خانگی سامسونگ وجود دارد.

سامسونگ علاوه بر ارائه دادن انواع محصولات لوازم خانگی، در تولید لباسشویی یکی از بهترین هاست و آخرین تکنولوژی های موجود در دنیا را در انواع مدل لباسشویی های خود به کار می‌برد.
قابلیت های لباسشویی سامسونگ که این محصولات را از رقبای تجاری خود متمایز می سازد، قابلیت لکه زدایی قوی ، تکنولوژی Air Wash (بو زدایی + پاکسازی) ، تضمین دوام موتور، پاکسازی داخل لباسشویی بصورت خودکار بدون استفاده از مواد شیمیایی، صرفه جویی در زمان شست و شو و در بعضی از محصولات جدید امکان افزودن لباس جدید ، درحین شست و شو می‌باشد.

لباسشویی های سامسونگ از نظر قیمت هم (با توجه به استفاده از آخرین تکنولوژی ها و محبوبیت برند) نسبت به رقبا از قیمت مناسبی برخوردار هستند.

 

پارس کارا نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه

مجموعه پارس کارا با گستردگی خدمات خود در راستا حفظ رضایت مشتری ،خدمات تعمیر نصب و سرویس انواع ماشین لباسشویی سامسونگ را در اندیشه با تکنسین های مجرب را در اندیشه بنا نهاده است.

اگر ماشین لباسشویی سامسونگ شما در اندیشه ( فاز 1، فاز 2، فاز 3 ، فاز 4 ، فاز 5 ، فاز 6، شهرک مریم ، شهرک المهدی ، شهرک رفاه ) به مشکل برخورده است با کارشناسان ما در مجموعه پارس کارا در ارتباط باشید.

قابلیت تعمیر

یکی از مواردی که برای هریک از خریداران این محصول اهمیت دارد این است که لباسشویی خریداری شده از نظر کیفیت به قدری بالا باشد که حدالامکان نیازمند تعمیر نباشد. محصولات سامسونگ همیشه تضمین کیفیت خود را در استفاده از محصول به مشتری های خود ارائه داده است. اما بر کسی پوشیده نیست که لباسشویی هم مانند دیگر محصولات به هر دلیلی ممکن است نیازمند تعمیر شود.

باتوجه به زیاد بودن خدماتی ها ، این نکته را باید در نظر داشته باشید که لباسشویی خود را برای تعمیر فقط به مراکز مطمئن و مورد اطمینان بسپارید، زیرا وجود افراد غیرمتخصص می‌تواند جدا از مشکل تعمیر لباسشویی شما ، مشکل دیگری و هزینه اضافه تری برای شما همراه داشته باشد.

ما در مجموعه‌ی پارس کارا در شهر اندیشه خدمات ویژه ای برای تعمیرات لباسشویی های سامسونگ ارائه میدهیم.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه به صورت حرفه ای توسط تکنیسین های آموزش دیده تضمین کیفیت خدمات تعمیرات را به شما می دهد، تا شما با خیالی آسوده و کنترل هزینه های اضافی تعمیرات لباسشویی خود را به مجموعه ی پارس کارا در اندیشه بسپارید.

نحوه تعمیر لباسشویی

در این بخش ما در نظر داریم تا درمورد خرابی های احتمالی و تعمیرات لباسشویی آموزش های اولیه را به شما ارائه دهیم. با مطالعه ی این بخش همچنان اگر نیازمند حضور تکنیسین حرفه ای  از نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه هستید ، با ما تماس بگیرید.

دلایل خرابی یک لباسشویی

اگر لباسشویی سامسونگ شما با ارور یا خطا مواجه شده است می توانید در این صفحه ارور مورد نظر را بیابید و آن را حل کنید .

یک لباسشویی ممکن است به دلایل محتلفی خراب شود که این دلایل با علائمی همراه است.

صدای زیاد ماشین لباسشویی

صدای زیاد ماشین لباسشویی می‌تواند نشان از خرابی پمپ تخلیه ، تسمه محرک ، کوپلینگ موتور ، کمک فنر ، تسمه تعدیل دیگ ، موتور محرک ، پولی ها ، تسمه پمپ ، دیگ و کلاچ باشد که خرابی هر یک از این قطعات باعث ایجاد صدای بسیار زیاد از لباسشویی شما خواهد شد. شاید اگر خود شما بخواهید مشکل صدای زیاد ماشین لباسشویی سامسونگ خود را رفع کنید باید تمامی قطعات را برای تست تعویض کنید که عملا کاری نشدنی است و باید به تکنیسین مطمئن مراجعه نمائید.

نشتی ماشین لباسشویی

نشتی ماشین لباسشویی هم مانند صدای زیاد آن میتوانم علائم خرابی قطعات شیلنگهای لباسشویی ، پمپ تخلیه لباسشویی ، واشر درپوش دیگ لباسشویی ، شیر ورودی آب لباسشویی ، لاستیک دور درب لباسشویی ، هیدروستات لباسشویی ، نگهدارنده در ، کاسه نمد باشد. شما برای رفع این مشکل باید ببینید کجای لباسشویی سامسونگ خود مشکل نشت دارد تا با تعویض آن بخش مشکل نشت لباسشویی شما رفع شود.

روشن نشدن ماشین لباسشویی

عدم روشن شدن ماشین لباسشویی مشکلی بسیار دردسر ساز و ترسناک است. هنگامی که ماشین لباسشویی شما روشن نمی شود ذهن شما به هراز دلیل درست و غلط خواهد رفت که ترسناک ترین آن سوختگی موتور ماشین لباسشویی است. اما همیشه عدم روشن شدن ماشین لباسشویی دلیل خرابی موتور آن نیست . یک لباسشویی ممکن است به علت خرابی میکروسوئیچ درب لباسشویی روشن نشود. میکروسوئیچ قطعه ای در لباسشویی است که از روشن شدن لباسشویی در هنگامی که درب آن باز است جلوگیری میکند. حال اگر این میکروسوئیچ خراب شود ، طبیعی است که ماشین لباسشویی شما روشن نشود.

خرابی کلید استارت و تایمر لباسشویی هم یکی دیگر از عوامل روشن نشدن لباسشویی است. یکی دیگر از عوامل خرابی موتور محرک لباسشوی است. تمامی لباسشویی ها موتور محرک دارند. موتور محرک باعث چرخش دیگ لباسشویی میشود. از کار افتادن این موتور میتواند باعث روشن نشدن لباسشویی شود که در این صورت باید توسط متخصصین بررسی شود.

خرابی برد الکترونیکی لباسشویی هم میتواند باعث عدم روشن شدن ماشین لباسشویی شود. برد الکترونیکی در لباسشویی ها وظیفه ی کنترل اجزای مختلف لباسشویی را دارد که این مورد هم اگر موجب روشن نشدن لباسشویی شما شده باشد باید توسط تکنیسین های ما بررسی و تعمیر شود.

دیگر علائم

علائم مختلف دیگری هم وجود دارد که نشان می دهد که ماشین لباسشویی سامسونگ شما نیاز به تعمیر دارد عواملی همچون

 • عدم چرخش در ماشین لباسشویی
 • تایمر ماشین لباسشویی کار نکند
 • پمپ در ماشین لباسشویی نچرخد
 • لرزش و جابجایی در ماشین لباسشویی
 • ماشین لباسشویی درست آبگیری نکند
 • ماشین لباسشویی مدام آبگیری نکند
 • بوی سوختگی از ماشین لباسشویی در محیط پخش شود
 • در ماشین لباسشویی باز نشود
 • دمای آب در ماشین لباسشویی تنظیم مناسب نمیشود
 • ماشین لباسشویی همزمان هم آبگیری می کند هم تخلیه می کند

هر یک از این عوامل را اگر در ماشین لباسشویی خود شاهد بودید میتوانید با تکنیسین های متخصص ما در مجموعه پارس کارا تماس بگیرید.

خرابی هر وسیله ای در منزل موجب ناراحتی برای تمامی اعضای خانواده می شود. اما وجود مرکزی مطمئن با تکنیسین های متخصص باعث میشود که این ناراحتی شما به حداقل برسد.

وجه تمایز ما نسبت به دیگران در ارائه خدمات استفاده از تکنیسین های متخصص است که دانشی بروز در ارئه ی خدمات تخصصی تعمیر لباسشویی سامسونگ دارند. استفاده از قطعات اورجینال و اصل از شرکت سامسونگ است. ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل و منزل شما است. ارائه گارانتی خدمات و تضمین کیفیت تعمیرات است.

ما در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن در تعمیرات و البته هزینه به صرفه با ارائه خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه در خدمت همشهریان عزیز اندیشه هستیم.

آموزش عیب یابی المنت ماشین لباسشویی سامسونگ

برای تست سلامت المنت به دو روش می شود اینکار را انجام داد. طریقه اول می توان بطور مستقیم با سیم تست برق  ایمن یعنی برق 110 به المنت برق داد، اگر المنت ۲۲۰ ولت باشد در صورت سالم بودن گرم خواهد کرد. روش دیگر استفاده از اهم متر می باشد که اهم متر را روی Bezzer قرار می دهیم و به دوسر المنت پرابها را وصل می کنیم، اگر بوق زد یعنی اتصال برقرار می باشد و المنت ما سالم است حال اگر المنت سالم نبود و با برق مستقیم گرم نکرد و با اهم متر نشان وصل بودن مدار را بروز نداد یعنی بوق نزد اونوقت المنت را باید عوض نمائیم. اما اگر سالم بود سنسور المنت  یا ترمیستور را باید توسط اهم متر تست نمائیم و اصطلاحا اهم آنرا اندازه گرفت تا متوجه شویم در حد و اندازه اهم سنسور سالم است یا بیشتر یا کمتر شده است. قابل توجه است قبل از در آوردن فیشهای المنت و سنسور المنت باید توجه داشت که خود فیشها یا سرسیم ها قطع نشده باشند و یا از داخل سوکیت و یا فیش که روکش دارد قطع نشده باشد.

حال اگر هردو سالم بودن، یعنی هم المنت هم سنسور المنت، در این صورت باید سراغ هیدروستات ماشین لباسشویی برویم و آنرا چک نمائیم، بعد از تعویض هیدرواستات هم اگر باز هم لباسشویی مان مشکل داشت در نهایت می تواند برد الکترونیکی دستگاه مشکل داشته باشد، که در مواردی با ریست کردن ممکن است مشکل دستگاه برطرف گردد. در این مواقع باید لباس شوئی را در حالت تخلیه اظطراری قرار داد و اجازه می دهیم کار لباسشوئی تمام شود و آب داخل دیگ لباسشویی مان کاملا تخلیه شده و نمایشگر دستگاه بر روی قسمت پایان بیاید یا نشان دهد یا تایم صفرشود. پس از آن لباسشویی مان را خاموش کرده و بعد از چند دقیقه دوباره برنامه دلخواه را استفاده کنید در صورت بروز مجدد مشکل قطعا برد لباسشویی مان مشکل داشته و باید ایپرام شود،یا اگر قابل ایپرام نبود باید برد کلا تعویض گردد.

در آخر امیدواریم که این فیلم آموزشی از تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان مرکز تعمیرات انواع لباسشویی برای شما مفید بوده باشد. پیشنهاد میکنیم سایر فیلم های آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی ما را نیز مشاهده نمایید.

هر لباسی بسته به جنس آن، نیاز به شرایطی خاصی دارد که به صورت کامل تمیز شود و به الیاف آن آسیبی وارد نشود. در ماشین های لباسشویی نیز قسمتی تعبیه شده است که بر اساس آن، دمای آب ورودی به مخزن ماشین لباسشویی را تنظیم می کنیم. این تنظیم دما بر اساس جنس لباس که قصد شست و شوی آن را دارید و ماده شوینده ای که انتخاب کرده اید، انتخاب خواهد شد. در صورتی که قصد داشته باشید لباس ها با آب گرم شسته شوند، قسمتی به نام المنت در ماشین های لباسشویی وجود دارد که آب را به اندازه در نظر گرفته شده گرم می نماید. این المنت جز قسمت هایی از ماشین لباسشویی است که در معرض آسیب قرار دارد. ما در این مقاله قصد داریم در مورد نحوه تعویض النمنت هیتر ماشین لباسشویی صحبت نماییم.

المنت هیتر ماشین لباسشویی

در همه ی ماشین لباسشویی و مخصوصا لباسشویی های تک شیر، المنت هیتر جز اجزای مهم ماشین لباسشویی محسوب می شود. این اهمیت به علت گرم کردن آب و بالا بردن دمای آن است. در واقع چربی ها و موادی که ما قصد داریم آن را از لباس ها جدا نماییم، با آب گرم راحت تر از آب سرد جدا شده و گرم بودن آب به تمیزتر شدن لباس ها کمک بسزایی می کند. در واقع در صورتی که المنت هیتر ماشین لباسشویی شما با ایراد رو به رو شود، شما نباید انتظار تمیزشدن لباس ها را به میزان بالایی از ماشین لباسشویی داشته باشید.

بررسی هیتر ماشین لباسشویی

برای بررسی کردن هیتر ماشین لباسشویی دو روش وجود دارد که در ادامه آن ها را معرفی می نماییم.

 • روش اول

در صورتی که آب که ماشین لباسشویی شما برای شست و شو لباس ها استفاده می کند، گرم نباشد باید المنت هیتر ماشین لباسشویی را بررسی کنید تا ایراد به وجود آمده در ماشین لباسشویی را پیدا کنید. در صورتی که با شروع به کار کردن ماشین لباسشویی فیوز برق بپرد یا برنامه شست و شو به صورت ناقص انجام بگیرد، به این دلیل است که عملکرد ماشین لباسشویی شما با ایراد رو به رو است و این ایراد در ناحیه المنت گرمکن به وجود آمده است.

 • روش دوم

روش دیگری که برای بررسی المنت وجود دارد و راه تخصصی تری نیز است، اندازه گیری ولتاژ المنت هیتر است. برای انجام این عمل باید ماشین لباسشویی را باز کنید تا به المنت که در مسیر ورودی آب به داخل مخزن قرار دارد، برسید. برای بررسی کردن المنت به یک ولتاژ سنج یا یک اهم متر نیاز دارید. در صورتی که با قرار دادن دو سر ولتاژ سنج به دو سر المنت برق عبوری از المنت صفر بود یا  با قرار دادن اهم متر مقاومت المنت بی نهایت باشد، نشان از وجود ایراد در المنت هیتر است. در این صورت چاره ای جز تعویض کردن المنت  هیتر ماشین لباسشویی ندارید. در ادامه چگونگی انجام عمل تعویض المنت ماشین لباسشویی را به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

چگونگی تعویض المنت هیتر ماشین لباسشویی

برای تعویض کردن المنت هیتر ماشین لباسشویی باید طبق دستور عملی که در ادامه برای شما ارائه می دهیم عمل کنید. این دستور العمل شامل به چند مرحله تقسیم بندی شده است.

مرحله اول – ایمنی

در هر کاری مرحله اول رعایت ایمنی است. بهتر است قبل از شروع به تعویض المنت هیتر ماشین لباسشویی را از برق خارج کنید. این عمل سبب می شود که شما از خطر برق گرفتگی مصون بمانید و بتوانید ماشین لباسشویی را نیز از خطرات احتمالی دور کنید.

مرحله دوم – خارج کردن محفظه پودر و پنل کنترل

در این مرحله برای دسترسی پیدا کردن المنت نیاز دارید که پنل و محفظه پودر را جدا کنید. در اکثر حالات این دو قسمت به وسیله پیچ هایی به دستگاه متصل شده است و با باز کردن آن ها به راحتی می توانید آن را از دستگاه جدا نمایید. این نکته را در نظر داشته باشید که ابتدا باید پنل را جدا کرده و سپس محفظه پودر را به صورت کشویی بیرون بکشید.

مرحله سوم – خارج کردن درب ماشین لباسشویی

پس از خارج کردن پنل و محفظه پودر ماشین لباسشویی نوبت به باز کردن درب آن می رسد. در این مرحله نیاز است که ابتدا لاستیک دور درب را خارج کنید. سپس با باز کردن پیچ های درب آن که در زیر لاستیک درب قرار دارد، می توانید درب را نیز از محلی که در آن قرار گرفته است خارج نمایید

مرحله چهارم – خارج کردن المنت هیتر آسیب دیده

در صورتی که مراحلی که در بالا به آن اشاره شد را به نوبت انجام دهید، می توانید المنت را که در زیر مخزن ماشین لباسشویی قرار گرفته است را ببنید. قبل از اینکه شروع به خارج کردن المنت قدیمی کنید بهتر است که از آن یک عکس تهیه کنید. این کار به شما این کمک را می کند که به راحتی المنت نو را نصب نمایید.

حال که موفق به پیدا کردن المنت شدید، نوبت باز کردن سیم ها و سوکت هایی متصل به آن رسیده است. در این مرحله آن ها را باز کنید. پس از باز کردن تمامی سیم ها و سوکت ها، باید پیچ هایی که المنت را به بدنه ماشین لباسشویی متصل کرده است را باز نمایید. پس از باز کردن پیچ ها، المنت به صورت کشویی از محل قرار گرفته از آن خارج خواهد شد.

مرحله پنجم – نصب المنت نو

در صورتی که المنت نو را تهیه کرده باشید، در این مرحله نوبت به نصب آن می رسد. همان طوری که المنت قدیمی را به صورت کشویی از محل خود خارج کردید، المنت جدید را به داخل آن وارد نمایید. سپس نوبت به بستن پیچ ها می رسد. پیج ها را به حدی سفت نکنید که سبب آسیب دیدن المنت شود.

حال طبق عکسی که قبل از خارج کردن المنتی قدیمی از آن تهیه کرده اید، سیم ها و سوکت ها را به المنت جدید وصل کنید. پس از وصل المنت هیتر، مراحلی که برای رسیدن به المنت طی کرده اید را به صورت عکس انجام دهید تا دوباره ماشین لباسشویی بسته شود.

مرحله ششم – بررسی المنت نو

در این مرحله نوبت به بررسی المنت نو خواهد رسید. این کار را باید پس از بستن ماشین لباسشویی به صورت کامل انجام دهید. در این مرحله دمای آب استفاده شده توسط ماشین لباسشویی را تا حد نهایی بالا ببرید و دستگاه را بدون لباس، روشن کنید. پس از چند دقیقه از شروع به کار ماشین لباسشویی با دست شیشه درب آن را بررسی کنید و در صورتی که این شیشه گرم بود از کارکرد المنت هیتر اطمینان حاصل فرمایید.


ما در این مقاله که خدمت شما ارائه دادیم در مورد المنت هیتر ماشین لباسشویی و چگونگی تعویض آن صحبت کردید و مراحل انجام آن را به صورت کامل عنوان نمودیم. آیا برای شما سوالی یا ابهامی ایجاد شد؟ آیا نظر، انتقاد یا پیشنهادی برای در میان گذاشتن دارید؟ آن را با ما در قسمت ” ارسال نظر ” به اشتراک بگذارید.

معانی کلمات روی لباسشویی :

کلمات روی لباسشویی معانی کلمات روی لباسشویی
Cotton لباس های کتان و پنبه ای
Cotton eco لباس های کتان با صرفه جویی انرژی
Synthetic لباس های معمولی
Delicate لباس های حریر و ظریف
Wool لباس های پشمی و نخی
Hand wash لباس های ظریف مانند شستشوی دستی
Quick 30 شستشوی سریع در ۳۰ دقیقه
Rinse +Spin آبکشی و خشک کن
Drain فقط تخلیه
Pre Wash شستشوی اولیه برای خیس کردن لباس ها
Rinse+ یک بار ابکشی اضافه
Crease Care ضد چروک برای اتوکشی اسان
Soak زمان اضافه برای لباس کثیف تر ( خیساندن لباس)
Duvet لباس های مخمل
Refresh شستشو با بخار فقط برای ۳ تکه لباس (برنامه ضد چروک)
Time Save صرفه جویی در زمان ،مدت زمان برنامه را کاهش میدهد
Skin Care لباس های که با پوست مستقیما در تماس می باشند
Easy Care ضد چروک برای اتو کشی اسان
Black Care لباس های مشکی
blanket پتو یا لباسها یا پارچه های ضخیم درباره لوازم خانگی
Favorit قابل برنامه ریزی برای استفاده دلخواه مشتری
Mix لباس های مخلوط
Alergy Care شستشوی ضد الرژی
Silent Wash شستشوی بدون صدا
Intensive 60 شستشوی متمرکز برای لباس کثیف در ۶۰ دقیقه
Time Delay تاخیر در شروع کار ماشین
Intensive شستشویی متمرکز برای لباس های کثیف
Spine خشک کن
Rinse hold توقف در زمان ابکشی تا کاربر مجدد دستور را اجرا کند
Medic rinse جهت بهرگیری بهتر در زمان ابکشی
Bio care شستشوی لباس لکه دار
Temp تغییر دما
Wash +Dry شستشو و خشک کن
Boiling care لباس بیمار شستشو با بالاترین دما
Bed cover شستشوی رو تختی و تکه های بزرگ
Bulky شستشوی تکه های بزرگ
Dry خشک کن ۱۰۰درصد
Dark wash لباس های تیره
Sports wear لباس های ورزشی
Steam wear شستشو با بخار
Rinse++ دو بار ابکشی اضافه
No spin بدون خشک کن
Dry Only خشک کن تنها
Cupboard dry خشک کردن پارچه های کتان و نخی
Iron Dry پارچه نخی کتان اماده برای اتو کشی
Low temp مناسب برای لباس های بدون نیاز به اتو
Eco dry خشک کردن اقتصادی
fading clothes محو رنگ لباس

ویژگی های ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی با درب جلو سامسونگ برای استفاده بسیار ساده است. شما فقط باید لباس خود را درون دستگاه بگذارید تا کار شما انجام  شود.در این مقاله همه چیز درباره ماشین لباسشویی با درب جلو سامسونگ را بررسی می کنیم تا شناخت کافی از آن به دست بیاوریم.

یکی از مزایای ماشین لباسشویی بادرب جلو این است که دارای یک پنجره اضافی است ، که به شما کمک می کند لباس هایی را اضافه کنید که ممکن است بخواهید هنگام شستشو اضافه کنید. به این ماشین لباسشویی سامسونگ AddWash گفته می شود و شما می توانید از این امکانات لذت ببرید تا بار زندگی شلوغ خود را کمتر کنید.

به غیر از آن ، هر نرم کننده پارچه ای را به آن اضافه کنید. بگذارید در مورد نحوه استفاده از ماشین لباسشویی بادرب جلو سامسونگ بحث کنیم و از مزایای آن استفاده کنیم.

تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو

شستن در آب سرد انرژی کمتری مصرف می کند.

ماشین لباسشویی با درب جلو سامسونگ می تواند تعداد زیادی لباس را در دمای پایین 15 درجه سانتیگراد شسته و از این طریق به صرفه جویی در مصرف انرژی کمک کند. ماشین لباسشویی بادرب جلو از فناوری Eco Bubble، استفاده می کند ، که حباب ها را قادر می سازد تا مواد شوینده را فعال کرده و در نتیجه تمیز کردن را سریعتر انجام می دهد.

ظرفیت حذف لکه های عالی

فقط کافی است دکمه فناوری Bubble Soak را در ماشین لباسشویی با درب جلو سامسونگ فشار دهید که به رفع سخت ترین لکه ها که به راحتی از بین نمی روند کمک می کند. لباس ها کاملاً در حباب ها خیس شده اند ، که به شل شدن لکه ها کمک می کند و در نتیجه به راحتی از بین می روند.

ماندگاری

ماشین لباسشویی با درب جلو سامسونگ دارای یک موتور اینورتر دیجیتال است که باعث می شود از نظر انرژی کارآمد و در عین حال قادر به ارائه عملکرد قوی باشد.

این سر و صدای کمتری را در مقایسه با سایر دستگاه ها ایجاد می کند. این دستگاه ضمانت 20 سال عمر غنی سازی شده با ضمانت 10 ساله را به شما ارائه می دهد.

از پارچه های ظریف مراقبت کنید.

ماشین لباسشویی بادرب جلو سامسونگ از امکانات مراقبت ملایم برای لباس های ظریف برخوردار است. با طراحی منحصر به فرد “حلقه نرم”  آن درام الماس ، روی پارچه شما ملایم است. این دستگاه دارای سوراخ های خروجی آب کوچکی است که لباس شما را از گرفتار شدن در داخل محافظت می کند.

بخاری های سرامیکی و با انرژی کارآمد

ماشین لباسشویی بار جلو سامسونگ دارای بخاری های سرامیکی است که از ساخت ترکیب کلسیم جلوگیری می کند و در نتیجه باعث صرفه جویی در مصرف برق می شود ، به مواد شوینده مخصوص کمک می کند تا سریعتر حل شوند. به دلیل این قابلیت گرم کردن سریع ، این ماشین لباسشویی بار جلو مصرف انرژی کمتری دارد و قبض برق شما را نیز صرفه جویی می کند.

از دستگاه خود در برابر نوسانات ولتاژ محافظت کنید.

تأسیسات ولتاژ این ماشین لباسشویی بادرب جلو سامسونگ برای محافظت از دستگاه شما در برابر بلایای ناشی از نوسانات ناگهانی برق کمک می کند. این ماشین لباسشویی بادرب جلو نوسانات ولتاژ 25٪ izes را تثبیت می کند و پس از قطع برق ، به طور خودکار دستگاه را مجدداً راه اندازی می کند.

تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اندیشه

دستگاه لمسی

برای تنظیم عملکردها نیازی به نظارت مکرر بر این ماشین لباسشویی بادرب جلو نیست. فقط با یک تماس می توانید تمام عملکردهای خود را انجام دهید.

طبل ضد زنگ  بدون مواد شیمیایی

ماشین لباسشویی بادرب جلو سامسونگ با فناوری Eco Drum Clean همراه است تا بدون استفاده از مواد شیمیایی خشن و شیمیایی ماشین لباسشویی را تمیز می کند. هنگامی که این ماشین لباسشویی با درب جلو نیاز به تمیز کردن دارد ، اعلان خودکار را خواهید دید.

صرفه جویی در زمان

با برنامه Quick Wash ماشین لباسشویی بادرب جلو سامسونگ می توانید با اطمینان به زندگی شلوغ خود ادامه دهید. ماشین لباسشویی بادرب جلو لباس های تمیز شده را به سرعت می شوید ، بنابراین به شما زمان زیادی می دهد تا روی چیزهای دیگر زندگی تمرکز کنید.

اندازه کم حجم

ماشین لباسشویی بادرب جلو سامسونگ در سه عمق – 550 میلی متر ، 530 میلی متر و 450 میلی متر ساخته شده است که این دستگاه را فشرده می کند و شما را قادر می سازد تا آن را در هر کجا که می خواهید تنظیم کنید. چه در خانه بزرگ و چه در یک خانه کوچک زندگی کنید ، به گونه ای طراحی شده است که در یک اتاق لباسشویی مخصوص و یا حتی در آشپزخانه شما قرار بگیرد.

ماشین لباسشویی بادرب جلو دارای نمای خیره کننده و کنترل پنل کاربر پسند است. با استفاده از فن آوری VRT به علاوه ، میزان سر و صدای و لرزش کمتر خواهد شد.

تقاضا برای ماشین لباسشویی بادرب جلو به دلیل ظرفیت تمیز کردن شدید آنها در حال افزایش است. اکنون آنها به دلیل داشتن آب و طبیعت کارآمد در مصرف انرژی محبوب تر شده اند.

در این مقاله با همه چیز درباره ماشین لباسشویی با درب جلو سامسونگ آشنا شدید. برای تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ می توانید وارد بخش خدمات تعمیر ماشین لباسشویی شرکت پارس کارا شوید تا با اطمینان خاطر ماشین لباسشویی شما بدون نقص تعمیر شود.

ویژگی های ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی با درب جلو سامسونگ برای استفاده بسیار ساده است. شما فقط باید لباس خود را درون دستگاه بگذارید تا کار شما انجام  شود.در این مقاله همه چیز درباره ماشین لباسشویی با درب جلو سامسونگ را بررسی می کنیم تا شناخت کافی از آن به دست بیاوریم.

یکی از مزایای ماشین لباسشویی بادرب جلو این است که دارای یک پنجره اضافی است ، که به شما کمک می کند لباس هایی را اضافه کنید که ممکن است بخواهید هنگام شستشو اضافه کنید. به این ماشین لباسشویی سامسونگ AddWash گفته می شود و شما می توانید از این امکانات لذت ببرید تا بار زندگی شلوغ خود را کمتر کنید.

به غیر از آن ، هر نرم کننده پارچه ای را به آن اضافه کنید. بگذارید در مورد نحوه استفاده از ماشین لباسشویی بادرب جلو سامسونگ بحث کنیم و از مزایای آن استفاده کنیم.

تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو

شستن در آب سرد انرژی کمتری مصرف می کند.

ماشین لباسشویی با درب جلو سامسونگ می تواند تعداد زیادی لباس را در دمای پایین 15 درجه سانتیگراد شسته و از این طریق به صرفه جویی در مصرف انرژی کمک کند. ماشین لباسشویی بادرب جلو از فناوری Eco Bubble، استفاده می کند ، که حباب ها را قادر می سازد تا مواد شوینده را فعال کرده و در نتیجه تمیز کردن را سریعتر انجام می دهد.

ظرفیت حذف لکه های عالی

فقط کافی است دکمه فناوری Bubble Soak را در ماشین لباسشویی با درب جلو سامسونگ فشار دهید که به رفع سخت ترین لکه ها که به راحتی از بین نمی روند کمک می کند. لباس ها کاملاً در حباب ها خیس شده اند ، که به شل شدن لکه ها کمک می کند و در نتیجه به راحتی از بین می روند.

ماندگاری

ماشین لباسشویی با درب جلو سامسونگ دارای یک موتور اینورتر دیجیتال است که باعث می شود از نظر انرژی کارآمد و در عین حال قادر به ارائه عملکرد قوی باشد.

این سر و صدای کمتری را در مقایسه با سایر دستگاه ها ایجاد می کند. این دستگاه ضمانت 20 سال عمر غنی سازی شده با ضمانت 10 ساله را به شما ارائه می دهد.

از پارچه های ظریف مراقبت کنید.

ماشین لباسشویی بادرب جلو سامسونگ از امکانات مراقبت ملایم برای لباس های ظریف برخوردار است. با طراحی منحصر به فرد “حلقه نرم”  آن درام الماس ، روی پارچه شما ملایم است. این دستگاه دارای سوراخ های خروجی آب کوچکی است که لباس شما را از گرفتار شدن در داخل محافظت می کند.

بخاری های سرامیکی و با انرژی کارآمد

ماشین لباسشویی بار جلو سامسونگ دارای بخاری های سرامیکی است که از ساخت ترکیب کلسیم جلوگیری می کند و در نتیجه باعث صرفه جویی در مصرف برق می شود ، به مواد شوینده مخصوص کمک می کند تا سریعتر حل شوند. به دلیل این قابلیت گرم کردن سریع ، این ماشین لباسشویی بار جلو مصرف انرژی کمتری دارد و قبض برق شما را نیز صرفه جویی می کند.

از دستگاه خود در برابر نوسانات ولتاژ محافظت کنید.

تأسیسات ولتاژ این ماشین لباسشویی بادرب جلو سامسونگ برای محافظت از دستگاه شما در برابر بلایای ناشی از نوسانات ناگهانی برق کمک می کند. این ماشین لباسشویی بادرب جلو نوسانات ولتاژ 25٪ izes را تثبیت می کند و پس از قطع برق ، به طور خودکار دستگاه را مجدداً راه اندازی می کند.

تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اندیشه

دستگاه لمسی

برای تنظیم عملکردها نیازی به نظارت مکرر بر این ماشین لباسشویی بادرب جلو نیست. فقط با یک تماس می توانید تمام عملکردهای خود را انجام دهید.

طبل ضد زنگ  بدون مواد شیمیایی

ماشین لباسشویی بادرب جلو سامسونگ با فناوری Eco Drum Clean همراه است تا بدون استفاده از مواد شیمیایی خشن و شیمیایی ماشین لباسشویی را تمیز می کند. هنگامی که این ماشین لباسشویی با درب جلو نیاز به تمیز کردن دارد ، اعلان خودکار را خواهید دید.

صرفه جویی در زمان

با برنامه Quick Wash ماشین لباسشویی بادرب جلو سامسونگ می توانید با اطمینان به زندگی شلوغ خود ادامه دهید. ماشین لباسشویی بادرب جلو لباس های تمیز شده را به سرعت می شوید ، بنابراین به شما زمان زیادی می دهد تا روی چیزهای دیگر زندگی تمرکز کنید.

اندازه کم حجم

ماشین لباسشویی بادرب جلو سامسونگ در سه عمق – 550 میلی متر ، 530 میلی متر و 450 میلی متر ساخته شده است که این دستگاه را فشرده می کند و شما را قادر می سازد تا آن را در هر کجا که می خواهید تنظیم کنید. چه در خانه بزرگ و چه در یک خانه کوچک زندگی کنید ، به گونه ای طراحی شده است که در یک اتاق لباسشویی مخصوص و یا حتی در آشپزخانه شما قرار بگیرد.

ماشین لباسشویی بادرب جلو دارای نمای خیره کننده و کنترل پنل کاربر پسند است. با استفاده از فن آوری VRT به علاوه ، میزان سر و صدای و لرزش کمتر خواهد شد.

تقاضا برای ماشین لباسشویی بادرب جلو به دلیل ظرفیت تمیز کردن شدید آنها در حال افزایش است. اکنون آنها به دلیل داشتن آب و طبیعت کارآمد در مصرف انرژی محبوب تر شده اند.

در این مقاله با همه چیز درباره ماشین لباسشویی با درب جلو سامسونگ آشنا شدید. برای تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ می توانید وارد بخش خدمات تعمیر ماشین لباسشویی شرکت پارس کاراشوید تا با اطمینان خاطر ماشین لباسشویی شما بدون نقص تعمیر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس باما

برای درخواست تعمیر اطلاعات خود را پر کنید