15 درصد تخفیف ویژه تابستانه روی دستمزد تعمیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در اندیشه

فهرست مطالب

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در اندیشه

 اگر ماشین لباسشویی شما دچار ایراد یا خرابی شده است از طریق فرم زیر درخواست خود را ثبت کنید یا با شماره تلفن

تماس حاصل فرمایید.رتعمیر لباسشویی در اندیشه

جهت تعمیر دستگاه خود با ما در ارتباط باشید

تئعمیر-ماشین-لبایشویی

جهت تعمیر دستگاه خود با ما در ارتباط باشید

تئعمیر-ماشین-لبایشویی

پارس کارا انجام دهنده تمام امور تعمیر ، نصب و سرویس انواع ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی در سرآسیاب ، فردیس ، ملارد و اندیشه با کادر مجرب و تکنسین های با تجربه 

ویژگی های خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در اندیشه

1 – سرعت در ارائه خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در اندیشه

تعمیر ماشین ظرفشویی در اندیشه

آگاهی و دانش باعث می‌شود در صورت بروز حادثه یا اتفاق ناخوشایند بهترین عکس‌العمل را داشته باشید. با توجه به‌ کاربرد زیاد المنت‌ها در وسایل و ابزار‌ها آشنایی با المنت و نقش آن در لوازم خانگی کمک می‌کند تا در صورت خرابی المنت قبل از ایجاد مشکلات بزرگ برای لوازم، نسبت به تعمیر آن اقدام کنید.

المنت چیست؟

اگر یک سیم نیمه‌هادی دور یک هسته‌ سرامیکی نسوز پیچیده شود؛ المنت ساخته می‌شود. به دلیل مقاومت بالای سیم و هسته در اثر عبور جریان الکتریکی، گرما تولید می‌شود. جنس المنت معمولاً از نیکروم یا نیکل و کرومیوم است.

انواع المنت‌ها

المنت‌ها انواع مختلفی دارند که می‌توان به المنت‌ها سرامیکی، میله‌ای، شیشه‌ای، ضد اسید، فلنج‌دار، تنش‌زدایی، سیلیکونی و… اشاره کرد. هر کدام از این المنت‌ها به دلیل مواد به کار رفته در آن، قدرت گرمادهی و … کاربرد متفاوتی در صنایع مختلف دارند. در لوازم خانگی معمولاً از المنت‌ها میله‌ای استفاده می‌شود.

خرابی ماشین ظرفشویی

در چند سال اخیر، بدلیل جلوگیری از آسیب مواد شوینده به دست‌ها و افزایش تمیزی ظروف استفاده از ماشین‌ها ظرفشویی بسیار افزایش یافته است. در ماشین‌ها ظرفشویی از تکنولوزی‌ها پیشرفته استفاده می‌شود و نیاز به وصل کردن آب سرد و گرم نیست. در این وسیله‌ المنت‌هایی بکار برده شده تا آب را به دمای مورد نظر برساند. اگر ماشین‌ ظرفشویی شما ظرف‌ها را تمیز نمی‌شوید و کارایی خود را از دست داده آشنایی با المنت و نقش آن در لوازم خانگی شاید بتواند در حل این مشکل به شما کمک کند. چون اگر المنت خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد آب، گرم نمی‌شود و ظروف تمیز نمی‌شوند و عمل شست‌وشو ناقص است‌. المنت ماشین ظرفشویی معمولا بصورت U  شکل است.

اگر المنت ماشین لباس‌شویی خراب شد، چه کنید؟

در ماشین‌های لباس شویی نیز از المنت برای تنظیم دمای شست‌وشوی و خشک کردن لباس‌ها استفاده می‌شود و توسط سنسورهایی المنت روشن و خاموش می‌شود. اگر متوجه شدید که آب گرم نمی‌شود و لباس‌ها خوب شسته نمی‌شوند یا برنامه‌ی شست‌وشو ناقص می‌ماند و یا حتی فیوز می‌پرد امکان دارد المنت ماشین لباس‌شویی شما دچار مشکل شده باشد و نیاز به تعمیر یا تعویض باشد. این المنت‌ها نیز غالباً به‌ صورت U شکل هستند.

کاربرد المنت در پلو پز

اگر با المنت آشنا باشید و به نقش آن در لوازم خانگی توجه کنید؛ خواهید دانست که  پلوپز با استفاده از گرما تولید شده توسط المنت، برنج را می‌پزد. اگر پلوپز شما برنج را خوب نمی‌پزد دو احتمال وجود دارد. یکی اینکه به المنت برق نمی‌رسد و دیگری این است که المنت سوخته باشد. در هر دو صورت با بررسی اتصالات و تعویض المنت، پلوپز قابل تعمیر است. هرچند بیشتر از المنت‌ها میله‌ای یا نواری برای این وسیله استفاده می‌شود اما بسته به نیاز ممکن از المنت‌های فنری، توری نیز استفاده شود. این المنت‌ها را به مقوا‌های نسوز وصل می‌شود و از این طریق گرمای‌ لازم را منتقل می‌کند.

خدمات و تعمیرات تخخصصی پارس کارا

نقش المنت در اتو

یکی از وسایل ضروری در هر خانه‌ای اتواست‌.هرچند بعضی افراد ترجیح می‌دهند لباسشان را به اتوشویی بدهند اما در اکثر خانه‌ها اتو وجود دارد. اتو با استفاده از گرما و فشار، چین و چروک لباس را باز می‌کند و باعث صاف شدن آن می‌شود. در گذشته از زغال برای گرم کردن اتو استفاده می‌شد اما امروزه از انرژی برق برای تولید گرما لازم استفاده می‌شود. به این صورت که المنت اتو با استفاده از جریان الکتریکی گرم می‌شود و این گرما را به صفحه‌ کف اتو منتقل می‌کند. ترموستات اتو میزان گرما تولید شده توسط المنت را کنترل می‌کند تا اتو بیش از حد لازم، گرم نشود و لباس‌ها را نسوزاند. المنت اتو غالباً به شکل U شکل است.

آیا یخچال المنت دارد؟

در گذشته یخچال‌ها ضد برفک نبودند و برای از بین بردن برفک ایجاد شده مجبور به خاموش کردن یخچال بودند. اما امروزه در یخچال‌ها المنت‌هایی وجود دارد که بدون خاموش کردن یخچال، برفک‌ها را ذوب می‌کند. هرچه یخچال بزرگ‌تر باشد؛ به دلیل بزرگ بودن کمپرسور، به المنت بزرگ‌تر و قدرتمندتری نیاز است‌. اگر در قسمت پشت یخچال توده‌ یخ و برفک وجود داشته باشد در صورت آشنایی با المنت و نقش آن در لوازم خانگی باید به خراب بودن المنت شک کنید و نسبت به تعمیر یخچال اقدام فرمایید.

کاربرد فراوان المنت

امروزه به دلیل دسترسی به برق، استفاده از لوازم برقی بسیار زیاد است. در این لوازم برای گرم کردن آب، سطح و برنج از المنت استفاده می‌شود‌. چون المنت از اجزای اصلی این لوازم است؛ آشنایی با المنت و نقش آن در لوازم خانگی کمک می‌کند تا در صورت نیاز از خرابی آن آگاه شوید و آن را تعمیر کنید.

مرکز تعمیرات\پارس کارا، تعمیرات ظرفشویی در اندیشه را بصورت تخصصی در کلیه نقاط اندیشه، توسط تیمی از متخصصین تعمیرات ماهر و کار آمد که دوره تخصصی تعمیر ظرفشویی را گذرانده اند انجام می دهدتخصص ،تجربه و به روز بودن متخصصین این مرکز از لحاظ تجهیزات و دانش فنی موجب شده که دیگر نیازی به انتقال دستگاه به تعمیرگاه نباشد و سرویس و تعمیرات در محل انجام پذیرد.

ماشین ظرفشویی به دلیل کیفیت خوب دستگاه ، طراحی زیبا و قابلیت ها و ویژگی های قابل توجه، مانند مصرف انرژی پایین ، سر و صدای کم هنگام کار کردن ،آپشن های متنوع یکی از برندهای پرطرفدار در بین خریداران ماشین ظرفشویی می باشد.

تعمیر المنت ظرفشویی سامسونگ

المنت یکی از قطعات اصلی در ظرفشویی سامسونگ به شمار می رود که وظیفه ی گرم کردن آب در داخل دستگاه بر عهده ی این قطعه می باشد. المنت ماشین ظرفشویی یک قطعه ی مشترک در میان انواع ماشین های ظرفشویی به شمار می رود. با توجه به خرابی المنت ظرفشویی سامسونگ امکان گرم شدن آب در داخل دستگاه امکان پذیر نبوده و در نتیجه بلا استفاده شدن ماشین ظرفشویی را در پی دارد. خرابی المنت را می‌توان از طریق ارور ظاهر شده در پنل یا خوب شسته نشدن ظروف تشخیص داد.

در صورتی که یکی از این علائم را در دستگاه خود مشاهده کردید لازم است به منظور رفع این اختلال به واحد تعمیرات ظرفشویی مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید. برخورداری این واحد از متخصصان و کارشناسان کارآزموده سبب شده تا امکان تعمیرات و تعویض انواع قطعات ظرفشویی امکان پذیر شود. در ادامه به بررسی مراحل تعویض المنت ظرفشویی سامسونگ می پردازیم.

مراحل تعویض المنت ظرفشویی سامسونگ

در صورتی که اکان مراجعه به واحد تعمیرات را نداشته و قصد دارید خودتان تعویض المنت ظرفشویی سامسونگ را انجام دهید مراحل زیر را دنبال کنید.

 • دوشاخه ماشین ظرفشویی را از برق بکشید.
 • شیلنگ آب را -جهت راحتی در جابجایی ماشین ظرفشویی- خارج کنید.
 • بعد ماشین ظرفشویی را به پشت قرار دهید.
 • جهت پیشگیری از وارد شدن ضربه به دستگاه توصیه می‌شود که مابین ماشین و کف زمین، حوله یا پارچه‌ای نسبتاً ضخیم قرار دهید و ادامه ی مراحل را دنبال کنید.
 • جهت دست یافتن به المنت ظرفشویی سامسونگ، می‌بایست صفحه زیرین دستگاه خارج کنید که برای این کار لازم است چهار پیچ به اضافه دو پایه را باز کرده و مرحله ی بعدی را اعمال کنید.
 • اکثر ماشین‌های ظرفشویی یک سنسور آنتی فلود در بخش پایین دستگاه دارد که به منظور خارج کردن این قطعه لازم است تا پیچ‌ های آن یا فقط سیم ‌های آن باز شود.
 • خارج کردن پمپ و هیتر: پس از خارج کردن سنسور آنتی‌فلود، المنت ظرفشویی سامسونگ را که در زیر پمپ قرار گرفته قابل روئیت است.
 • جهت دسترسی به المنت، پمپ را خارج کنید. (برای خارج کردن پمپ نیز کافی است تا پیچ‌های پمپ را باز کردن و سیم‌های متصل به آن را در آورید).
 • پس از خارج کردن پمپ، سه اتصال برقی المنت را در آورید.
 • لوله های هیتر را باز کنید، می‌توانید برای انجام این کار از یک انبردست استفاده کنید.
 • از جدا کردن المنت ظرفشویی سامسونگ، می‌توانید المنت جدید را جایگزین کنید.
 • جهت محکم کردن شیلنگ‌ها به هیتر از بست فلزی استفاده نمایید.
 • بست ‌ها را دور شیلنگ‌ها قرار دهید و شیلنگ‌ها را به هیتر ظرفشویی وصل نمایید و بسته را با پیچ‌گوشتی محکم کنید.
 • پس از نصب المنت ظرفشویی سامسونگ، تمامی قطعات خارج شده دیگر را مجدداً نصب کرده و دستگاه را پس از اتصال به برق روشن کنید.

تعویض المنت ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل در کمترین زمان

در صورت که اختلالی در  المنت ظرفشویی سامسونگ و سایر قطعات این دستگاه مشاهده کردید می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما در نمایندگی سامسونگ راهنمایی های مورد نیاز خود را دریافت نمایید ودرخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر ماشین ظرفشویی را ثبت نمایید.

پس از تماس شما، کارشناسان در خواست را ثبت کرده و در مدت زمانی کوتاه کارشناسان تعمیراتی را به محل مورد نظر شما اعزام می کنند. لازم به ذکر است که به منظور دریافت خدماتی بهتر مشکل به وجود آمده را هنگام تماس با کارشناسان به آن ها اطلاع دهید و برای دریافت خدمات منتظر بمانید.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در اندیشه

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تمامی خدمات مورد نیاز کاربران را در بالاترین سطح کیفی ارائه می کند. متقاضیان سرویس‌های مرتبط با تعمیر ماشین ظرف شویی می توانند با مراجعه به این مرکز خدمات مربوطه را دریافت نمایند. خدمات مرتبط با تعیرات ظرفشویی به دو شکل سرویس در محل و تعمیرات ظرفشویی در نمایندگی ارائه می شود.  با توجه به ابعاد دستگاه جا به جایی و حل و نقل آن سخت بوده و بهتر است کاربارن از سرویس در محل ظرفشویی استفاده کنند.

نمایندگی مجاز سامسونگ در اندیشه

نمایندگی سامسونگ همانند گذشته انتخاب اول کاربران است، زیرا این نمایندگی کاربردی ترین خدمات را به کاربران ارائه می کند. فروش در این نمایندگی به کمک برترین مشاوران انجام می شود. تمام اطلاعات تخصصی و فنی محصولات با مراجعه به نمایندگی مجاز سامسونگ در اختیار کاربران قرار می گیرد. خدمات پس از فروش و تعمیرات در نمایندگی سامسونگ در کوتاه ترین زمان ارائه می شود.

جدیدترین دستگاه های تولید شده توسط کمپانی سامسونگ در این نمایندگی به صورت اورجینال به فروش می رسند. واحد تعمیرات سامسونگ نیز از دیگر پارت های حاضر در نمایندگی رسمی سامسونگ به شمار می رود. تعمیر انواع محصولات در این مجموعه با بهره مندی از پیشرفته ترین ابزار و قطعات انجام می شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس باما

برای درخواست تعمیر اطلاعات خود را پر کنید