15درصد تخفیف روی دستمزد تا پایان اردیبهشت 1403

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شهریار

فهرست مطالب

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شهریار

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا شهریار که از دقدقه های هموطنان عزیزمان می باشد. عدم وجود نمایندگی اسنوا در شهریار و وجود تعمیرکاران کم تجربه ماشین لباسشویی وخرابی لباسشویی اسنوا در شهریارزیاد باشد. پارس کارا نمایندگی لباسشویی اسنوا در شهریارمی باشد که با داشتن تعمیرکاران مجرب و جوان و با تجربه آماده خدمت گذاری هستند.
یکی از محدوده های تحت پوشش پارس کارا درشهریار می باشد که به صورت حرفه ای در حال سرویس دهی به همشریان عزیزمان است. اگر شما به دنبال فردی با تجربه برای تعمیر ماشین لباسشویی در شهریار هستید میتوانید از طریق راه های ارتباطی در کمترین زمان به آن برسید.

 

 

بنابراین در صورتی که توانایی دانش لازم و کافی و تجربه کاری بالا قبلی در خصوص مشکلات لباسشویی و برطرف کردن ایراد و مشکلات آن را ندارید، به شما توصیه می کنیم که از افراد متخصص  پارس کاراکمک بگیرید و به یاد داشته باشید که در شرایط کنونی، هزینه خرید لباسشویی جدید می تواند بسیار بالا باشد. بنابراین از دستکاری خودسر دستگاه خود و مراجعه به افراد آماتور پرهیز کنید!

امروزه ماشین لباسشویی در هر خانه ای یافت می شود و به عنوان یکی از مهم ترین و ضروری ترین وسایل مطرح شده است، در نتیجه تعمیر ماشین لباسشویی جایگاه ویژه ای در لیست خدمات شرکت های تعمیرات لوازم خانگی دارد. بنابراین یافتن یک مرکز قابل اعتماد با تعمیرکاران ماهر در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی بسیار مهم است.
کارکنان تعمیر و نگهداری در مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در اسنوا شهریار متخصصین واجد شرایطی هستند که می توانید تعمیر و نگهداری دستگاه لباسشویی خود را با خیالی آسوده به آنها بسپارید. به خاطر داشته باشید که تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی عمر دستگاه را بیشتر کرده و عملکرد آن را افزایش می دهد. در نتیجه، دستگاه با سرویس مداوم به تعمیرات کمتری نیاز داشته و با توجه به افزایش روزافزون قیمت ماشین لباسشویی، تعمیر و نگهداری درست دستگاه بار فشار مالی خانواده ها را کاهش می دهد.همچینین مطالعه مطلب نحوه استفاده ماشین لباسشویی اسنوا کمک بسیاری به هر خانواده میکنه

چرا مرکز خدمات پارس کارا در شهریار:

شعار تیم ما مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد و در تلاشیم این شعار را با پشتیبانی تعمیرات به شما عزیزان ثابت کنیم.

یکی از ویژگی های تاسیسات تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شهریار ارائه فاکتور هزینه تعمیر و همچنین گارانتی ماشین لباسشویی تعمیر شده می باشد.

مشتریان بیشتر نگران هزینه های نجومی خدمات تعمیر هستند. هنگامی که دستگاه شما به درستی و به سادگی عیب یابی شود از پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری خواهد شد . در عین حال تمام تلاش ما بر این است با تعمیر قطعات به جای تعویض آنها در کاهش هزینه ها قدم برداریم.

پس از تماس یا درخواست آنلاین شما، تعمیرکار واجد شرایط در اسرع وقت اعزام خواهد شد. بنابراین، کار تعمیر لباسشویی در خانه شما احتمالاً تنها یک تا دو ساعت پس از تماس شما شروع می شود

جهت تعمیر دستگاه خود با ما در ارتباط باشید

تئعمیر-ماشین-لبایشویی

جهت تعمیر دستگاه خود با ما در ارتباط باشید

تئعمیر-ماشین-لبایشویی

متداول ترین مشکلات ایجاد شده برای ماشین لباسشویی اسنوا:

روشن نشدن لباسشویی :

اگر ماشین لباسشویی از مدل تایمر های مکانیکی باشد ممکن است : تایمر ، خازن ، سیم کشی ، دوشاخه برق ، موتور آن باعث بروز این مشکل شود.

کار نکردن لباسشویی پس از روشن شدن:

اگر ماشین لباسشویی شما روشن میشود اما شروع بکار نمیکند خرابی قطعاتی چون میکروسویچ قفل درب ، خرابی پمپ تخلیه و ماندن آب در لباسشویی، تمام شدن ذغال های موتور ، خرابی برد الکترونیکی و صادر نشدن فرمان شروع بکار و … میتواند علت آن باشد.
برای عیب یابی دقیق تر و تعمیرات ماشین لباسشویی باید هرکدام از قطعات بالا بصورت جداگانه تست شوند تا مشکل لباسشویی مشخص شود .

چرا آب وارد ماشین لباسشویی نمیشود :

این مشکل از مشکلات رایج و متداول ماشین لباسشویی هاست که در بسیاری از موارد تعمیرکاران ماشین لباسشویی با آن ها روبرو میشوند . شیلنگ آب ورودی ، فیلتر های شیر برقی، شیر برقی ، شیلنگ های آب قطعاتی هستند که باید مورد بررسی قرار بگیرند.

کار نکردن دور تند خشک کن:

این مشکل به علت خرابی یکی از قطعات موتور، خرابی تاخو یا تاکومتر موتور، خرابی برد الکترونیکی، اضافه بار لباسشویی و …. رخ می دهد.

علت صدای زیاد ماشین لباسشویی :

اگر ناگهان صدای بلند و غیرمعمولی بدون هشدار قبلی در ماشین لباسشویی ظاهر شود، خرابی در پمپ تخلیه نشان داده می شود. با این حال، اگر این صدا به تدریج در طی چند هفته یا حتی ماه ها ایجاد شود، ممکن است نشانه ای از یک مشکل جدی تر مانند خرابی یاتاقان های دیگ باشد.

علت لرزش و تکان های شدید ماشین لباسشویی:

خرابی کمک ها و فنر نگهدارنده دیگ با لرزش و تکان شدید ماشین لباسشویی نشان داده می شود، حتی در برخی موارد باعث حرکت ماشین لباسشویی به سمت جلو میشود. به طور طبیعی، ناهمواری پایه ها می تواند باعث لرزش ماشین لباسشویی نیز شود.

علت تمیز نشدن لباس ها در لباسشویی :

در صورت انتخاب برنامه نادرست، استفاده بیش از حد از پودر یا مایع، قرار دادن بیش از حد لباس در ماشین لباسشویی یا مسدود شدن درام یا سبد شستشو، ممکن است لباس های شما به طور کامل تمیز نشوند.همچنین مطالعه مطلب نحوه انتخاب برنامه مناسب ماشین لباسشویی در این رابطه به شما کمک خواهد کرد

علت بوی نامطبوع ماشین لباسشویی:

اگر وقتی در ماشین لباسشویی را باز می‌کنید بوی نامطبوع به مشام می‌رسد یا لباس‌هایتان بوی نامطبوع و یا بوی شبیه به بوی نم می‌دهند، ماشین لباسشویی شما دچار جرم گرفتگی شده است . استفاده از جرم گیرهای موجود در بازار به شما کمک خواهد کرد تا این مشکل را حل کنید

راههای محافظت از ماشین لباسشویی اسنوا جهت طول عمر بیشتر دستگاه :

1- ماشین لباسشویی را بیشتر از ظرفیت آن با لباس پر نکنید
2- ماشین لباسشویی را با آب داغ  دهید:

بهتر است برای تمیز نگه داشتن و جلوگیری از تجمع رسوب و آلودگی، ماشین لباسشویی خود را با آب گرم و مواد شوینده به طور خالی روشن کرده و اجازه دهید شروع به شستشو کند. این شستشوی خالی، داخل دستگاه را ضد عفونی می کند و از رشد قارچ و باکتری در آنجا جلوگیری می کند.

3- محفظه کشویی مواد شوینده را تمیز کنید:

نگهداری طولانی مدت پودر لباسشویی در سینی مواد شوینده می تواند منجر به تشکیل رسوبات، مواد سخت و گرفتگی لوله شود. بهتر است هر چند هفته یکبار این محفظه را شسته و تمیز کنید و از پودر و مایع ماشین لباسشویی با کیفیت در بازار استفاده کنید.

4- فیلترهای آب ماشین لباسشویی را تمیز کنید:

می توانید با شستن منظم یا تعویض فیلترهای آب از ورود کثیفی و سایر آلودگی ها به داخل ماشین لباسشویی و لوله های آن جلوگیری کنید. با توجه به اینکه محل قرار گیری فیلترها در دستگاههای مختلف با مدل های مخلتف متفاوت است لذا برای پیدا کردن محل فیلترها ، به راهنمای ماشین لباسشویی خود مراجعه کنید و یا از متخصصی حرفه ای کمک بگیرید..

5-ماشین لباسشویی را در نزدیک سینک ظرفشویی یا داخل حمام قرار ندهید:

رسیدن رطوبت به بدنه دستگاه می‌تواند موجب اتصال در سیستم برقی ماشین لباسشویی شود.

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در شهریار یک مرکز تخصصی و قابل اعتماد برای تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا می باشد که کلیه تعمیرات در محل و بدون جابجایی دستگاه انجام می شود. سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به حل مشکل ماشین لباسشویی شما بپردازند

مشکلات رایج لباسشویی های اسنوا که نیاز به تعمیر دارد

برخی ازایرادها که به زیاد برای لباسشویی ها پیش می آید و شما از آن  رنج میبرید و شکایت می کنند را در زیر برای شما لیست کرده ایم:

 • نشتی آب از زیر مخزن لباسشویی ، نشتی آب از رابط جا پودری به مخزن لباسشویی . شلنگ  یا رابط ورودی آب به لباسشویی
 • لرزش و سرو صدای زیاد و بیش از حد در حین خشک کردن و آبکشی و شستشو لباس ها
 • بو بد داخل لباسشویی که باعث بد بو شدن لباسهامی شود یا جرم گرفته است
 • تمیز نشدن لباس ها و لکهای باقی مانده بر روی لباسها
 • خاموش شدن لباسشویی اسنوا پیش از اتمام کار آبکشی و خشک کردن .
 • خالی نکردن پورد لباسشویی در داخل مخزن شستشو لباس ها
 • مسدود شدن  رابط جا پودری به مخزن . لباسشویی
 • سبد داخلی لباسشویی یا درام داخلی ماشین لباسشویی نمی چرخد
 • قدرت چرخش مخزن محفظه لباسشویی پایین می آید
 • بازه زمانی شستشو یا تایم لباسشویی تغییر می کند
 • کلیدهای لباس شویی دچار تو رفتگی یا شکستگی می شود
 • درب لباسشویی در اثر ضربه شکسته می شود یا لولای درب دچار شکستگی میشود.

اگر هر کدام از مشکلات بالا یا مشکلات احتمالی دیگری برای ماشین لباسشویی شما بوجود آمده است نگران نباشید کارشناسان پارس کارا آماده خدمت رسانی به شما همشریان در شهریار هستند.

راه های ارتباطی با مجموعه پارس کارا در شهریار

برای دریافت خدمات تعمیرپارس کارا می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با این مجموعه بزرگ تماس حاصل کنید. در حین تماس در مورد مشکلات فنی دستگاه اسنوا خود ارائه دهید تا بتوانیم  با راهنمایی های لازم مشکلات پیش پا افتاده و ساده را حل کنیم و در صورت احتیاج برای تعمیر ماشین لباسشویی شما تعمیرکار مجربی را اعزام کنیم. در کمتر از 1ساعت تعمیرکار  برای حل مشکل به محل شما در شهریار اعزام می شود . تا مشکل شما را برطرف کند. فقط دقت داشته باشید نوع دستگاه خود را دقیق اعلام نمایید.

 نحوه تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی اسنوا 

شیر برقیا ز دو قسمت الکتریکی و مکانیکی تشکیل شده است، در صورت خرابی هر یک از این قطعات، عملکرد شیر برقی دچار مشکل  می شود و باید سریعا تعمیر شود. مشکلات مربوط به قسمت مکانیکی این قطعه شامل مسدود شدن فیلتر، پارگی لاستیک، آسیب دیدن اهرم، ساییدگی لاستیک سر اهرم می باشد و  مشکلات مربوط به قسمت الکتریکی این قسمت است.

خرابی مکانیکی مربوط به موارد زیر است:

 • پارگی لاستیک دیافراگم یا شلنگ که مسیر آب است.
 • در صورت نصب فیلتر در ورودی شیر آب، مسدود شدن فیلتر به دلیل وجود شن و ماسه در آب شهر از ورود آب جلوگیری می کند.
 • آسیب دیدن فنر داخلی و سایش لاستیک سر اهرم از دیگر مشکلات مربوط به شیر برقی است.

خرابی در قسمت الکتریکی به شرح زیر است:

 • یا برق شیر برقی مشکل دارد یا بوبین شیر برقی سوخته است.
 • برای اطمینان از برق دو سر سیم پیچ، با دستگاه اهممتر تست کنید.

کاربران گرامی اگر آب وارد ماشین لباسشویی اسنوا نشد سریعاً شیر برقی را تعویض نکنید، ممکن است برد دستگاه مشکل داشته باشد یا شیلنگ ورودی گرفته شده باشد و یا فیلتر ورودی آب گرفتگی داشته باشد.

چه زمانی باید شیر برقی ماشین لباسشویی اسنوا را تعمیر کرد؟

تعویض یا تعمیر شیر برقی ماشین لباسشویی اسنوا احتیاج به تخصص دارد و شیر برقی یکی از وظایف خیلی مهم در عملکرد ماشین لباسشویی اسنوا است و وظیفه تنظیم و کنترل آب ورودی به داخل ماشین لباسشویی اسنوا بر عهده این قطعه می باشد لذا در صورت خراب بودن باید سریعا تعویض یا تعمیر شود و دو راه برای آسیب رساندن به شیر برقی وجود دارد یا خرابی در قسمت مکانیکی یا الکتریکی می باشد.

پس از تعویض اجزای شیر برقی، ماشین لباسشویی اسنوا  مانند روز اول بدون مشکل کار می کند، بعضی مواقع میزان آسیب به قسمت های داخلی شیر برقی آنقدر زیاد است که تعمیر آن غیر ممکن خواهد بود در چنین مواقعی تعمیرکار شیر برقی را تعویض می کند.

از آنجایی که شیربرقی وظیفه کنترل آب را بر عهده دارد، هر گونه ایراد مربوط به آب ماشین لباسشویی اسنوا نشان دهنده مشکل در عملکرد این قطعه است و شیر برقی ماشین لباسشویی اسنوا باید در اسرع وقت تعمیر شود. علائم خرابی شیر برقی عبارتند از:

 •  نشت آب به داخل مخزن لباسشویی اسنوا
 • کثیف شدن سطوح داخلی لباسشویی اسنوا
 • عدم باز نشدن درب لباسشویی اسنوا
 • عدم توقف جریان آب لباسشویی اسنوا

هزینه تعویض شیربرقی ماشین لباسشویی اسنوا

عمر مفید شیربرقی لباسشویی بستگی به جرم و املاح آب شهری دارد، اما عمر مفید قطعات بادوام و مقاوم به هفت سال هم می رسد و برای زیاد شدن عمر این قطعه در ماشین لباسشویی اسنوا خود از فیلتر تصفیه  استفاده کنید.  اگر عملکرد دستگاه به دلیل خرابی شیر برقی دچار ایراد شد، باید سریعا آن را با قطعه سالم تعویض کنید.

هزینه تعمیر و تعویض شیربرقی ماشین لباسشویی اسنوا به عوامل گوناگونی بستگی دارد و نمی توان برای همه ماشین لباسشویی اسنوا قیمت مشخص و معینی در نظر گرفت. شیرهای برقی در انواع تک، دو، سه و چهار و پنج بوبین قیمت متفاوتی دارند و قیمت شیر ​​برقی و همچنین دستمزد تکنسین تعویض کننده این قطعه از عوامل مهمی است که در هزینه تعویض شیر برقی موثر است.

 

نحوه تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی اسنوا

برای تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی اسنوا ابتدا باید دوشاخه را از برق بکشید و از نبود برق در ماشین لباسشویی مطمئن شوید. سپس با استفاده از پیچ گوشتی باید پیچ های پشت ماشین لباسشویی دوو را باز کنید. پس از بازکردن پیچ‌ها، با کمی عقب کشیدن سقف  دستگاه را بردارید و شیر برقی را با تعدادی سیم متصل به آن مشاهده کنید.

ابتدا دوشاخه ها را با فازمتر و سپس شیلنگ های متصل به شیر برقی را با انبردست جدا کنید. حالا قسمتی از شیر برقی از دوشاخه ها و شیلنگ ها جدا شده اما همچنان به داخل ماشین لباسشویی اسنوا متصل است. برای جدا کردن بست های متصل به شیر برقی از یک انبردست استفاده کنید.

بعد از اینکه شیر برقی خراب را از ماشین لباسشویی اسنوا خارج کردید، شیر برقی جدید را داخل ماشین قرار دهید و تمام مراحلی را که برای جدا کردن انجام دادید دنبال کنید تا قطعه جدید را جا داده و به ماشین لباسشویی اسنوا وصل کنید. پس از تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی اسنوا، سقف را در جای خود قرار دهید و پیچ‌های آن را خوب و محکم ببندید.

اقدامات لازم برای افزایش عمر شیربرقی لباسشویی اسنوا

 • برای عمر مفید شیر برقی  تا جایی که امکان دارد فشار آب شهر را تا آخر باز نکنید.
 • اگر آب تحت فشار وارد شیر برقی شود، بین باعث از کار افتادن اهرم می شود.
 • برای رفع مشکل، باید اجزای شیر برقی را جدا کرده، خشک کنید و سپس در جای خود قرار دهید تا شیر برقی کار کند.
 • استفاده از فیلتر شستشو برای جلوگیری از ورود مواد اضافی به داخل ماشین لباسشویی اسنوا نیز می تواند به طول عمر و کیفیت این قطعه کمک زیادی کند.

جهت تعمیر دستگاه خود با ما در ارتباط باشید

تئعمیر-ماشین-لبایشویی

جهت تعمیر دستگاه خود با ما در ارتباط باشید

تئعمیر-ماشین-لبایشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

امروزه با سبک زندگی جدید و مشغله زیاد کمتر پیش می آید خانم های خاندار لباس ها را با دست بشورند از این رو خدمات با کیفیت و تعمیر و سرویس لباسشویی نیز به همان اندازه دارای اهمیت می شود.

از آنجا که ماشین لباسشویی از جمله وسایل برقی با ارزش در منازل می باشد که عمل شستشوی لباس ها را آسان نموده و باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود، بسیار دارای اهمیت می باشد. حال اگر ماشین لباسشویی شما از کار بیافتد یا باید برای خرید لباسشویی جدید هزینه ای بپردازید یا تعمیر لباسشویی را به تعمیرکارهای زبده در این کار بسپارید. برای رهایی از شستشوی لباس‌ها با دست، بهتر است به اصول اولیه تعمیر لباسشویی آشنا باشید و یا از تجربه تکنسین های شرکت  استفاده کنید. تعمیر لباسشویی باید با دقت بالایی انجام شود. تعمیر ، سرویس و نصب  انواع لباسشویی با استفاده از قطعات اصل تخصص ماست.

یکی از قابلیت های ماشین لباسشویی اسنوا به موتور دایرکت درایو (BLDC) مربوط می شود.صدای کم، راندمان و طول عمر بالا از ویژگی های اصلی این مدل ها تلقی می شود.ماشین لباسشویی‌ های با قابلیت  BLDC با عنوان دایرکت درایو و یا بدون تمسه شناخته می شوند. در این موتورهای جدید خبری از تسمه نیست و در نتیجه با پدیده هایی مانند لرزش دستگاه و یا فرسایش تسمه مواجه نخواهید شد.از طرفی دیگر این مدل ها در مدت زمان کوتاه‌ تری تا حد قابل توجهی لباس ها را تمیز شستشو می دهند.

آبکشی شرعی

آبکشی شرعی و طهارت در میان مسلمانان از اهمیت بالایی برخوردار است و این قابلیت می تواند برای بسیاری از مشتریان ایرانی جالب توجه باشد. روش کار مدل های اسنوا دارای این قابلیت بدین گونه است که آب‌گیری دیگ شستشو و تخلیه به‌طور همزمان انجام می‌شود. به این ترتیب حکم آب جاری اعمال می‌شود.

دارای سیستم حباب ساز

ترکیب آب و موادشوینده در مدل های اسنوا دارای سیستم حباب ساز به شکل بهتری انجام می شود که در نتیجه تمامی لکه ها را از بین می برد. با خرید مدل های دارای این ویژگی دیگر با  لک های جامانده روی لباس مواجه نخواهید شد.

سیستم بخارشوی

روش کار مدل های دارای بخارشوی بدین گونه است که آب و بخار به همراه هم لباس‌ها را خیس می‌کنند. دمای آب با وجود بخار بیشتر شده و در نتیجه افزایش دمای آب باعث حل شدن بهتر مواد شستشو می‌شود و امکان پخش شدن عمیق آن در لباس‌ها را ایجاد می کند.یکی دیگر از مزیت های مدل های مجهز به این ویژگی کمتر چروک شدن لباس است.

مشخصات و قیمت ماشین لباسشویی اسنوا

با قابلیت های ماشین لباسشویی اسنوا آشنا شدید و حالا وقت آن رسیده تا با تعیین بودجه به سراغ خرید مدل مورد نظر بروید. بررسی مشخصات و قیمت ماشین لباسشویی اسنوا به مشتریان کمک می کند تا براساس بودجه و احتیاجات خود تصمیم گیری کنند.

در لیست برنامه شستشوی ماشین لباسشویی اسنوا موارد زیادی نظیر لباس بچه (Baby Care)، شستشوی اقتصادی، شستشوی ملحفه و … به چشم می خورد و با توجه به ظرفیت های متنوع مانند 7، 8، 9 کیلویی دست مشتری برای انتخاب باز است.

 

۲ پاسخ

 1. سلام حدود دوهفته پیش بعد از کش و قوس یک‌ماهه تعمیرکاران شما لباسشویی بنده سرویس شد اما الان بعد از دوبار شستشو با ماشین باز همون مشکل رو داره به نظرتون بنده با حدود ۴ میلیون هزینه و کلی زمان الان که هنوز مشکل سرجایش هست چیکار باید بکنم

  1. با سلام و درود
   در ابتدا بابت تاخیر در پاسخگویی صمیمانه از شما معذرت میخواهیم. لطف کنید شماره تماس خودتان و تاریخ مراجعه تعمیر کار را به تلفن زیر از طریق واتساپ یا تلگرام ارسال کنید(حتما عنوان کنید که در سایت پارس کارا کامنت قرار داده اید) تا بررسی کنیم:
   ۰۹۱۹۳۳۵۹۶۸۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس باما

برای درخواست تعمیر اطلاعات خود را پر کنید