تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شهریار

فهرست مطالب

امروزه ماشین لباسشویی در هر خانه ای یافت می شود و به عنوان یکی از مهم ترین و ضروری ترین وسایل مطرح شده است، در نتیجه تعمیر ماشین لباسشویی جایگاه ویژه ای در لیست خدمات شرکت های تعمیرات لوازم خانگی دارد. بنابراین یافتن یک مرکز قابل اعتماد با تعمیرکاران ماهر در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی بسیار مهم است.
کارکنان تعمیر و نگهداری در مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در اسنوا شهریار متخصصین واجد شرایطی هستند که می توانید تعمیر و نگهداری دستگاه لباسشویی خود را با خیالی آسوده به آنها بسپارید. به خاطر داشته باشید که تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی عمر دستگاه را بیشتر کرده و عملکرد آن را افزایش می دهد. در نتیجه، دستگاه با سرویس مداوم به تعمیرات کمتری نیاز داشته و با توجه به افزایش روزافزون قیمت ماشین لباسشویی، تعمیر و نگهداری درست دستگاه بار فشار مالی خانواده ها را کاهش می دهد.همچینین مطالعه مطلب نحوه استفاده ماشین لباسشویی اسنوا کمک بسیاری به هر خانواده میکنه

snowa

چرا مرکز خدمات پارس کارا در شهریار:

شعار تیم ما مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد و در تلاشیم این شعار را با پشتیبانی تعمیرات به شما عزیزان ثابت کنیم.

یکی از ویژگی های تاسیسات تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شهریار ارائه فاکتور هزینه تعمیر و همچنین گارانتی ماشین لباسشویی تعمیر شده می باشد.

مشتریان بیشتر نگران هزینه های نجومی خدمات تعمیر هستند. هنگامی که دستگاه شما به درستی و به سادگی عیب یابی شود از پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری خواهد شد . در عین حال تمام تلاش ما بر این است با تعمیر قطعات به جای تعویض آنها در کاهش هزینه ها قدم برداریم.

پس از تماس یا درخواست آنلاین شما، تعمیرکار واجد شرایط در اسرع وقت اعزام خواهد شد. بنابراین، کار تعمیر لباسشویی در خانه شما احتمالاً تنها یک تا دو ساعت پس از تماس شما شروع می شود

متداول ترین مشکلات ایجاد شده برای ماشین لباسشویی اسنوا:

روشن نشدن لباسشویی :

اگر ماشین لباسشویی از مدل تایمر های مکانیکی باشد ممکن است : تایمر ، خازن ، سیم کشی ، دوشاخه برق ، موتور آن باعث بروز این مشکل شود.

کار نکردن لباسشویی پس از روشن شدن:

اگر ماشین لباسشویی شما روشن میشود اما شروع بکار نمیکند خرابی قطعاتی چون میکروسویچ قفل درب ، خرابی پمپ تخلیه و ماندن آب در لباسشویی، تمام شدن ذغال های موتور ، خرابی برد الکترونیکی و صادر نشدن فرمان شروع بکار و … میتواند علت آن باشد.
برای عیب یابی دقیق تر و تعمیرات ماشین لباسشویی باید هرکدام از قطعات بالا بصورت جداگانه تست شوند تا مشکل لباسشویی مشخص شود .

چرا آب وارد ماشین لباسشویی نمیشود :

این مشکل از مشکلات رایج و متداول ماشین لباسشویی هاست که در بسیاری از موارد تعمیرکاران ماشین لباسشویی با آن ها روبرو میشوند . شیلنگ آب ورودی ، فیلتر های شیر برقی، شیر برقی ، شیلنگ های آب قطعاتی هستند که باید مورد بررسی قرار بگیرند.

کار نکردن دور تند خشک کن:

این مشکل به علت خرابی یکی از قطعات موتور، خرابی تاخو یا تاکومتر موتور، خرابی برد الکترونیکی، اضافه بار لباسشویی و …. رخ می دهد.

علت صدای زیاد ماشین لباسشویی :

اگر ناگهان صدای بلند و غیرمعمولی بدون هشدار قبلی در ماشین لباسشویی ظاهر شود، خرابی در پمپ تخلیه نشان داده می شود. با این حال، اگر این صدا به تدریج در طی چند هفته یا حتی ماه ها ایجاد شود، ممکن است نشانه ای از یک مشکل جدی تر مانند خرابی یاتاقان های دیگ باشد.

علت لرزش و تکان های شدید ماشین لباسشویی:

خرابی کمک ها و فنر نگهدارنده دیگ با لرزش و تکان شدید ماشین لباسشویی نشان داده می شود، حتی در برخی موارد باعث حرکت ماشین لباسشویی به سمت جلو میشود. به طور طبیعی، ناهمواری پایه ها می تواند باعث لرزش ماشین لباسشویی نیز شود.

علت تمیز نشدن لباس ها در لباسشویی :

در صورت انتخاب برنامه نادرست، استفاده بیش از حد از پودر یا مایع، قرار دادن بیش از حد لباس در ماشین لباسشویی یا مسدود شدن درام یا سبد شستشو، ممکن است لباس های شما به طور کامل تمیز نشوند.همچنین مطالعه مطلب نحوه انتخاب برنامه مناسب ماشین لباسشویی در این رابطه به شما کمک خواهد کرد

علت بوی نامطبوع ماشین لباسشویی:

اگر وقتی در ماشین لباسشویی را باز می‌کنید بوی نامطبوع به مشام می‌رسد یا لباس‌هایتان بوی نامطبوع و یا بوی شبیه به بوی نم می‌دهند، ماشین لباسشویی شما دچار جرم گرفتگی شده است . استفاده از جرم گیرهای موجود در بازار به شما کمک خواهد کرد تا این مشکل را حل کنید

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شهریار

راههای محافظت از ماشین لباسشویی اسنوا جهت طول عمر بیشتر دستگاه :

1- ماشین لباسشویی را بیشتر از ظرفیت آن با لباس پر نکنید
2- ماشین لباسشویی را با آب داغ  دهید:

بهتر است برای تمیز نگه داشتن و جلوگیری از تجمع رسوب و آلودگی، ماشین لباسشویی خود را با آب گرم و مواد شوینده به طور خالی روشن کرده و اجازه دهید شروع به شستشو کند. این شستشوی خالی، داخل دستگاه را ضد عفونی می کند و از رشد قارچ و باکتری در آنجا جلوگیری می کند.

3- محفظه کشویی مواد شوینده را تمیز کنید:

نگهداری طولانی مدت پودر لباسشویی در سینی مواد شوینده می تواند منجر به تشکیل رسوبات، مواد سخت و گرفتگی لوله شود. بهتر است هر چند هفته یکبار این محفظه را شسته و تمیز کنید و از پودر و مایع ماشین لباسشویی با کیفیت در بازار استفاده کنید.

4- فیلترهای آب ماشین لباسشویی را تمیز کنید:

می توانید با شستن منظم یا تعویض فیلترهای آب از ورود کثیفی و سایر آلودگی ها به داخل ماشین لباسشویی و لوله های آن جلوگیری کنید. با توجه به اینکه محل قرار گیری فیلترها در دستگاههای مختلف با مدل های مخلتف متفاوت است لذا برای پیدا کردن محل فیلترها ، به راهنمای ماشین لباسشویی خود مراجعه کنید و یا از متخصصی حرفه ای کمک بگیرید..

5-ماشین لباسشویی را در نزدیک سینک ظرفشویی یا داخل حمام قرار ندهید:

رسیدن رطوبت به بدنه دستگاه می‌تواند موجب اتصال در سیستم برقی ماشین لباسشویی شود.

در پایان :

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در شهریار یک مرکز تخصصی و قابل اعتماد برای تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا می باشد که کلیه تعمیرات در محل و بدون جابجایی دستگاه انجام می شود. سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به حل مشکل ماشین لباسشویی شما بپردازند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس باما

برای درخواست تعمیر اطلاعات خود را پر کنید