نمایندگی تعمیر انواع ماشین لباسشویی آبسال در مارلیک

فهرست مطالب

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در اسلامشهر

ماشین لباسشویی، یکی از پرکاربردترین وسایل و لوازم خانگی است. استفاده درست و اصولی از این وسیله باعث می‌شود تا برای سال‌های طولانی بدون مشکل و ایراد کار کند اما هر وسیله برقی بنا به کاربرد، دیر یا زود دچار عوارض ناشی از استهلاک می‌شود. اگر یکی از مدل‌های این ماشین‌های لباسشویی را در منزل دارید که دچار مشکل شده است و ساکن اسلامشهر نیز هستید، برای رفع عیب بهتر است به طور مستقیم با یک نمایندگی شرکت پارس کارا برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در اسلامشهر در ارتباط باشید. در ادامه با مشکلات شایعی که ممکن است برای این ماشین لباسشویی‌ها پیش بیاید و نیاز به مداخله تعمیرکار دارد، آشنا خواهیم شد.

درباره پارس کارا بیشتر بدانیم

آبسال یک برند باکیفیت و پرطرفدار ایرانی است که سابقه طولانی در ساخت انواع ماشین لباسشویی در ایران دارد. متخصصان ما در پارس کارا، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در اسلامشهر، تخصص کامل در مورد تعمیر و عیب‌یابی این برند از ماشین لباسشویی را داشته و در اسرع وقت و با کمترین هزینه، برای تعمیر در منزل شما حاضر خواهند شد. اگر قصد نصب، تعویض قطعه، عیب‌یابی و یا تعمیرات دوره‌ای را نیز دارید، متخصصان ما در پارس کارا و در مناطق گوناگون اسلامشهر، آماده تماس شما عزیران هستند.

 مشکلات شایع ماشین لباسشویی

برخی از این مشکلات ممکن است بدون دخالت تعیرکار و با رعایت نکات و ترفندهایی حل شود اما برخی دیگر ممکن است در صورت بی‌توجهی به مشکلات دائمی منجر شود و یا نیاز به مداخله تعمیرکار مجاز دارد. با هم برخی از این مشکلات را بررسی می‌کنیم:

1.     تمیز نشدن کامل برخی لباس‌ها

یکی از رایج‌ترین دلایل بروز این مشکل، مسدود شدن خط و یا سینی محتوی مواد شوینده است. اگر مواد شوینده و نرم کننده نتوانند به درستی به سمت لباس‌ها حرکت کنند، لباس‌ها درست تمیز نخواهند شد. به علاوه اگر انسدادی وجود داشته باشد، در نهایت مواد شوینده، میکروب‌ها و حتی کپک ایجاد شده، به لباس‌های شما منتقل می‌شوند. این مشکل در صورت گرفتگی فیلتر یا مسدود شدن لوله‌ها نیز رخ می‌دهد.

راه‌حل

سعی کنید قبل از شروع چرخه شستشوی بعدی، هم مواد شوینده و هم فیلتر ماشین را تمیز کنید.

مشکلات دیگری نیز ممکن است باعث تمیز نشدن لباس‌ها باشند. بارگیری بیش از حد لباس با لاتر از ظرفیت در ماشین لباسشویی باعث می‌شود تا لباس‌ها نتوانند در اطراف دستگاه حرکت کنند و مواد شوینده به همه لباس‌ها نمی‌رسد. استفاده از مواد شوینده اشتباه یا انتخاب چرخه شستشوی نامناسب نیز ممکن است باعث این مشکل شود. برای آگاهی از استفاده درست و نگهداری اصولی از ماشین لباسشویی می‌توانید از این لینک بازدید کنید.

اگر مشکل رفع نشد، احتمالا مسیر لوله‌ها خراب و یا بسته شده است. برای رفع این مشکل بهتر است از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در اسلامشهر کمک بگیرید.

2.     تمام نشدن برنامه شستشو

اگر مدل دستگاه شما، از دستگاه‌های جدید با منوی دیجیتال است، هنگام گیر کردن در یک برنامه و یا چرخه شستشو، کد خطا روی صفحه آن چشمک خواهد زد. برای آشنایی با خطاهای رایج در ماشین لباسشویی می‌توانید به مطلب راهنمای این ارورها در وب سایت ما مراجعه کنید.

اگر این مشکل پیش آمد، کتابچه راهنمای دستگاه را بررسی کنید تا به شما کمک کند بهترین راه حل مشکل را پیدا کنید. دلایل دیگری ممکن است عامل این مشکل باشد، از جمله:

اشکال در سیستم گرمایش

اگر دستگاه در نیم ساعت اول خاموش شود، ممکن است آب به درستی گرم نشود، که به دستگاه سیگنال می‌دهد که در اواسط چرخه متوقف شود. از سوی دیگر، اگر چرخه بعد از 30 دقیقه متوقف شود، ممکن است آب بیش از حد گرم شود و دوباره چرخه را مجبور به توقف کند. مشکل در این جا معمولا خرابی ترموستات است.

اشکال در سیستم تخلیه

اگر دستگاه نتواند آب را بین هر چرخه تخلیه کند، دستگاه را مجبور به توقف پیش از موعد می‌کند. در این حالت باید انسداد فیلتر پمپ و شلنگ تخلیه را بررسی کنید.

اتصال برق معیوب

اگر اتصال معیوب وجود داشته باشد، دستگاه به طور تصادفی روشن و خاموش می‌شود. دلیل امر ممکن است پیچیده باشد، در این موارد اگر ساکن اسلامشهر هستید بهتر است که با یک نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در اسلامشهر تماس بگیرید.

گرم شدن بیش از حد دستگاه

اگر در پنج ساعت گذشته به طور متوالی از دستگاه خود استفاده کرده‌اید، ممکن است بیش از حد گرم شده باشد. بهتر است به دستگاه استراحت دهید و بعداً دوباره امتحان کنید.

نشتی

برخی مدل‌های ماشین‌ لباسشویی اگر مشکوک به نشتی باشند در اواسط چرخه متوقف می‌شوند. اگر دیدید آب از هر نقطه دستگاه بیرون آمده است، شیلنگ، پمپ و آب بند درب را بررسی کنید.

3.     عدم چرخش ماشین لباسشویی

اگر برنامه شستشو به پایان هر چرخه می‌رسد اما ماشین نمی‌چرخد، ممکن است مشکل فقط مربوط به پر کردن بیش از حد ماشین باشد. به عنوان مثال، اگر حوله‌های سنگین زیادی وارد ماشین کرده‌اید، وزن بالای آن‌ها می‌تواند بر حسگرها تأثیر بگذارد و دستگاه را خاموش کند.

دلایل ایجاد مشکل

  • اشکال در تسمه محرک
  • انسداد در لوله‌ها
  • خرابی موتور یا پمپ

در صورت بروز این مشکلات باید حتما با تعیرکار مجاز تماس بگیرید.

4.     صدای بیش از حد

برخی اوقات ممکن است صداهای اضافی از ماشین به گوش برسد. علل احتمالی عبارت است از:

  • یاتاقان‌های درام فرسوده
  • پایه‌های نامتعادل ماشین لباسشویی
  • انسداد در وان بیرونی و درام داخلی
  • پر کردن بیش از حد ماشین

راه حل

برای رفع این مشکل، اگر در اسلامشهر زندگی می‌کنید، می‌توانید با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در اسلامشهر تماس بگیرید.

5.     باز نشدن درب ماشین لباسشویی

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا درب ماشین لباسشویی ممکن است باز نشود، از جمله:

اتصالات و لوله‌ها

مانند همه ماشین های لباسشویی، اگر آب اضافی را نتوان به اندازه کافی از درام تخلیه کرد، نه تنها چرخه شستشو متوقف می‌شود، درب ماشین نیز قفل می‌شود. اگر در پایان شستشو می‌توانید آب باقی مانده در درام را مشاهده کنید، احتمالاً گرفتگی در شلنگ تخلیه یا پمپ به وجود آمده است.

آسیب درب

اگر درب، دستگیره یا قفل آسیب دیده باشد، ممکن است باز شدن دستگاه متوقف شود. قبل از تماس با تعمیرکار، درب ماشین را بررسی کنید.

مشکل در سیستم اینترلاک

اینترلاک مکانیزمی است که در داخل ماشین قرار دارد که در را در حین شستشو، بسته نگه می‌دارد. اگر این دستگاه آسیب ببیند، ماشین لباسشویی متوجه نمی‌شود که شستشو متوقف شده است، بنابراین سیگنال باز شدن درب را نمی‌دهد. تشخیص و جایگزینی این سیستم پیچیده است و باید در سریع‌ترین زمان با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در اسلامشهر تماس بگیرید.

بهترین نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در اسلامشهر

اگر قصد سرویس و عیب‌یابی و یا تعمیر ماشین لباسشویی خود را دارید و در اسلامشهر زندگی می‌کنید، می‌توانید از طریق وب سایت ما با متخصصان در این زمینه ارتباط داشته باشید. در وب سایت ما می‌توانید لیستس از برندهای ماشین لباسشویی و نیز مراکز خدماتی ما را نیز مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس باما

برای درخواست تعمیر اطلاعات خود را پر کنید