15درصد تخفیف روی دستمزد تا پایان اردیبهشت 1403

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اندیشه

فهرست مطالب

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اندیشه

 

تعمیرکاران ماشین لباسشویی ال جی ما در پارس کارا با تخصص بالا و با قطعات اورجینال به بهترین شکل ممکن ماشین لباسشویی شما را تعمیر می کنند. تکنسین های ما در تلاش هستند تا قطعات معیوب را تعمیر کنند تا هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی شما کاهش یابد. در نهایت اگر قطعه قابل تعمیر نباشد، آنگاه اقدام به تعویض قطعه با قطعه ای اورجینال می کنند. خدمات پارس کارا شامل تعمیر و تعویض قطعات ماشین لباسشویی ال جی در اندیشه و شهرهای اطراف می شود. این مجموعه با تکنسین های متخصص و آموزش دیده همکاری می کند.

آیا به دنبال نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اندیشه هستید؟

آیا از خرابی مجدد ماشین لباسشویی ال جی خود هراس دارید؟

آیا می خواهید با کمترین اقدام به سرویس ماشین لباس شویی ال جی خود کنید؟

جهت تعمیر دستگاه خود با ما در ارتباط باشید

تئعمیر-ماشین-لبایشویی

جهت تعمیر دستگاه خود با ما در ارتباط باشید

تئعمیر-ماشین-لبایشویی

شما می توانید از خدمات پارس کارا برای تعمیر ماشین لباسشویی LG خود استفاده کنید.

پارس کارا نمایندگی تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ ، ال جی ، اسنوا ، دوو ، آبسال ، پاکشوما ، زیرووات ، کندی ، کرال ، مدیا ، حایر و… در اندیشه .

همچنین می توانید با شماره نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در اندیشه تماس بگیرید و از مشاوره و راهنمایی ما بهره مند شوید.

پارس کارا نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اندیشه

اگر ماشین لباسشویی ال جی شما در اندیشه دچار خرابی شده است ادامه مطلب را مطالعه کنید.

پارس کارا به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اندیشه شناخته می شود.

خدمات پارس کارا برای تعمیر و حل مشکل انواع لوازم خانگی و در راستای حفظ رضایت مشتری، خدمات تعمیر و نصب و سرویس انواع ماشین لباسشویی ال جی را در اندیشه با متخصص های مجرب و کارآزموده ارائه می دهد.

مناطق تحت پوشش خدمات پارس کارا به عنوان نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در اندیشه ( فاز 1 ، فاز 2 ، فاز 3 ، فاز 4 ، فاز 5 ، فاز 6 ، شهرک مریم ، شهرک المهدی ، شهرک رفاه ) می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

همه لوازم الکترونیکی نیاز به تعمیر و سرویس کامل بعد از مدت مشخصی دارند.ماشین لباسشویی نیز مثل همه لوازم برقی ممکن است بعد دچار مشکل شود. بیشتر افراد بعد از به وجود آمدن مشکل، دلیل به وجود آمدن آن را در گوگل سرچ می کنند تا بتوانند این مشکل را با کمترین هزینه حل کنند. برند مطرح و مشهور ال جی جزو تولیدکنندگان مطرح ماشین لباسشویی به حساب می آید و محصولات آن در سرتاسر کشور عزیزمان ایران پخش شده است. ما نیز به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اندیشه سعی داریم به شما در این مسیر کمک کنیم. البته بعضی از ایرادات هستند که برای تعمیر باید تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی ال جی ارسال شود. اگر نیازمند ارسال تعمیرکار برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی هستید ما می توانیم به شما کمک کنیم.

اگر قصد تعمیر ماشین لباسشویی LG خود را دارید ابتدا باید مثل یک تکنسین فکر کنید. اولین قدم برای تعمیر ماشین لباسشویی LG عیب یابی است. تعمیرکار ماشین لباسشویی بعد از پیدا کردن عیب اقدام به تعمیر یا در صورت لزوم تعویض قطعه می کند. شما هم باید دقیقا همین کار رو انجام دهید.

مشکلات ماشین لباسشویی ال جی و راه حل های آن:

اگر ماشین لباسشویی ال جی شما خراب شده است و نیاز به تعمیر دارد، نگران نباشید در این قسمت ما نکاتی را راجع به نحوه کارکرد ماشین لباسشویی ال جی برای شما بیان می کنیم. با استفاده از راه حل های ارائه شده برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی می توانید با کمترین هزینه اقدام به حل مشکل کنید. اگر مشکل ماشین لباسشویی شما حل نشد می توانید با شماره تلفن خدمات پارس کارا تماس بگیرید و از راهنمایی های ما بهره مند شوید.

ارورها یا خطاهای نمایشگر ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی های مدرن ال جی مجهز به صفحه نمایشگری هستند که مشکلات و خرابی های ماشین لباسشویی را شناسایی می کند و آن را در صفحه نمایشگر نمایش می دهد منتهی طرز نمایش عیوب به صورت کد می باشد و هر کد معنا و مفهوم خاص خود را دارد.اگر تمایل دارید تا از کدهای نمایش داده شده روی صفحه نمایش آگاهی پیدا کنید به صفحه ارور های ماشین لباسشویی ال جی مراجعه کنید.

ماشین لباسشویی ال جی به هنگام شستشو صدای بلندی ایجاد می کند.

 • گیر کردن یک شی فلزی درون محفظه (ممکن است این شی درون پمپ یا درام باشد.)
 • ممکن است بیش از حد درون ماشین لباسشویی لباس قرار داده باشید.
 • ممکن است ماشین لباسشویی تراز نباشد.
 • ماشین لباسشویی های ال جی به هنگام شروع و پایان کار صدای آژیر تولید می کنند.این صدا عادی است و می توانید با نگه داشتن همزمان دو دکمه Crease Care و  Time Delay این صدا را کنترل کنید.

رفع ایراد:

 1. با شنیدن صدای غیرعادی از ماشین لباسشویی ال جی ابتدا ماشین لباسشویی را خاموش کنید و تمام لباس ها را خارج کنید.
 2. محفظه را بررسی کنید به دنبال یک شی خارجی درون محفظه بگردید.
 3. اگر فکر می کنید صدا به خاطر زیاد بودن لباس ها بوده است، می توانید با کم کردن حجم لباس ها ایراد را رفع کنید.
 4. اگر فکر می کنید ماشین لباسشویی روی سطحی که تراز نیست قرار دارد، جای آن را عوض کنید.
 5. اگر با تمام کارهایی که انجام دادید مشکل برطرف نشد می توانید با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اندیشه تماس بگیرید.ما در سریع ترین زمان ممکن تکنسین خود را ارسال می کنیم.

ماشین لباسشویی ال جی آب پس می دهد.

 • ممکن است فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی ال جی مسدود شده باشد.
 • ممکن است شلنگ متصل به ماشین لباسشویی یا شلنگ تخلیه توسط یک شی خارجی مسدود شده باشد.
 • ممکن است شلنگ متصل به ماشین لباسشویی یا شلنگ تخلیه تا شده باشد یا دچار پیچیدگی شده باشد.
 • اگر فشار آب هنگام شستشو کم باشد ممکن است این مشکل به وجود بیاید.
 • شیر آب را بررسی کنید ممکن است شیرآب کامل باز نشده باشد.
 • ممکن است از مواد شوینده نامناسب استفاده کرده باشید.

رفع ایراد:

 1. ماشین لباسشویی را خاموش کرده و لباس ها را خارج کنید.
 2. محل اتصال شلنگ ها را بررسی کنید.مطمئن شوید که شلنگ ها تا و پیچ نخورده اند.
 3. شلنگ آب را داخل تشت بگذارید و تا انتها شیر آب را باز کنید.اگر فشار آب کم بود یعنی شلنگ توسط شی مسدود شده است.برای حل مشکل شلنگ را عوض کنید یا شی را از شلنگ خارج کنید.
 4. فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی را بررسی کنید به دنبال اشیایی بگردید که ممکن است موجب مسدود شدن فیلتر شده باشند.با از بین بردن عامل مسدود بودن، مشکل حل می شود.
 5. به یاد بیاورید که آیا از مواد شوینده مناسب استفاده کرده اید؟ آیا به اندازه کافی مواد شونیده درون ماشین لباسشویی ریخته اید؟ اگر به هردلیلی از مواد شوینده نامناسب استفاده کرده اید یا بیش از حد از مواد شوینده استفاده کرده اید، عامل به وجود امدن مشکل را پیدا کرده اید.حین شستشو کف بیشتری در ماشین لباسشویی تولید شده و ماشین لباسشویی آب و کف اضافی را پس داده است.
 6. اگر تمام موارد بالا را بررسی کردید و مشکل ماشین لباسشویی حل نشد، بهترین راه تماس با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی LG در اندیشه است.لطفا کارهای بیشتر از این انجام ندهید ممکن است ناخودآگاه به ماشین لباسشویی آسیب بیشتری وارد کنید.

ماشین لباسشویی ناگهان خاموش می شود.

 • ممکن است دوشاخه یا محافظ برق ماشین لباسشویی مشکل داشته باشید.
 • ممکن است خازن یا پارازیت گیر است.
 • برد الکتریکی یا تایمر ماشین لباسشویی به مشکل خورده است.

رفع ایراد:

 1. اگر این مشکل برای ماشین لباسشویی شما به وجود آمد تنها کاری که می توانید انجام دهید، بررسی دوشاخه یا محافظ برق است.دو ایراد گفته شده دیگر نیاز به تکنسین ماشین لباسشویی دارد.میتوانید با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی LG برای تعمیر و ارسال تکنسین به محل تماس بگیرید.
 2. عملیات خشک کردن ماشین لباسشویی ال جی انجام نمی شود
 • ممکن است به دلیل نوسان برقی یا اتصالات الکتریکی این مشکل به وجود آمده باشد.
 • ممکن است به دلیل خراب شدن کلید خشک کن ماشین لباسشویی این مشکل به وجود آمده باشد.
 • ممکن است ماشین لباسشویی را بیش از حد با لباس پر کرده باشید و ماشین لباسشویی توانایی خشک کردن این حجم از لباس را نداشته باشد.
 1. اتصالات الکتریکی ماشین لباسشویی را بررسی کنید. و در صورت دیدن مشکل آن را برطرف کنید.
 2. ماشین لباسشویی را خاموش کنید.
 3. لباس ها را از ماشین لباسشویی خارج کنید، حجم لباس ها را کمتر کنید و داخل ماشین لباسشویی بریزید.
 4. حالت خشک کن ماشین لباسشویی را فعال کنید.اگر با این حجم لباس کار کرد، یعنی ماشین لباسشویی نمی توانسته لباس ها را خشک کند.
 5. اگر مطمئن هستید که ایراد از کلید خشک کن ماشین لباسشویی است آن را عوض کنید.
 6. در صورت حل نشدن مشکل ممکن است ایراد از قطعاتی نظیر خازن، ترموستات و المنت دستگاه باشد. تعویض این قطعات کار افراد معمولی نیست و برای حل آن نیاز به تکنسین ماشین لباسشویی ال جی دارید.

درام ماشین لباسشویی نمی چرخد

 • تامین نشدن برق کافی برای ماشین لباسشویی
 • سوختن فیوز
 • خراب بودن دوشاخه یا محافظ الکتریکی
 • پر نشدن محفظه از آب به مقدار کافی
 • باز بودن درب ماشین لباسشویی

رفع ایراد:

 1. ماشین لباسشویی را خاموش کنید.
 2. لباس ها را از آن خارج کنید.
 3. تمام موارد گفته شده به جز فیوزها را بررسی کنید.
 4. بررسی و تعویض فیوز ها به وسیله تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی ال جی انجام می گیرد.

درب ماشین لباسشویی قفل شده است.

پس از به پایان رسیدن شستشو در صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی ال جی عبارت DOOR LOCK نمایش داده می شود.این عبارت بدین معناست که درب قفل شده است و باید چند دقیقه صبر کنید تا درب ماشین لباسشویی به صورت خودکار باز شود.

در صورتی که با گذشت زمان، درب ماشین لباسشویی ال جی باز نشد بهتر است که با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اندیشه تماس بگیرید تا متخصصین ما در کمترین زمان ممکن به محل شما اعزام شوند.

میکروسوئیچ لباسشویی چیست؟

میکروسوئیچ لباسشویی نوعی قطعه در دسته وسایل برقی است، که وظیفه قطع و وصل کردن برق را به عهده دارد. برای مثال در لباسشویی زمانی که قفل سویچ میکند به درستی بسته شده، برق دستگاه وصل شده و لباسشویی استارت و شروع به کار میکند ، در غیر اینصورت لباسشویی استارت و شروع به کار نمیکند.

میکروسوئیچ درب لباسشویی ال جی چه کاربردی دارد؟

میکروسوئیچ درب لباسشویی ال جی جهت اطمینان از قفل شدن درب و عدم ریختن آب به بیرون از  ماشین لباسشویی تهیه  شده است. به صورت کلی می‌توان گفت میکروسوئیچ به نوعی قفل اطمینان گفته می‌شود. این قطعه با کمترین مقدار فشار برق راه اندازی می‌شود و جهت برقراری یا قطع جریان برق به مدارهای الکتریکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

محل قرار گیری این قطعه پشت درب ماشین لباسشویی است، زمانی که قفل درب لباسشویی به صورت صحیح و کامل بسته می‌شود فشار کوچکی  از طریق زبانه درب به میکروسوئیچ وارد شده و باعث اتصال برق در مدار شده و در این حالت لباسشویی استارت شده و شروع به کار میکند.

انواع میکروسوئیچ لباسشویی ال جی

به صورت کلی انواع میکروسوئیچ به دو دسته تقسیم می‌شوند که در ادامه با آنها اشاره شده آشنا می‌شویم:

میکروسوئیچ برقی معمولی

شروع فعالیت میکروسوئیچ با فشردن یا کشیدن دستگیره آن آغاز می‌شود و پس از آن دستور کار به سایر بخش‌ها مثلا آبگیری صادر می‌شود.

ارورهای مربوط به میکروسوئیچ لباسشویی کدام است؟

یکی از بهترین و راحت‌ترین روش‌های فهمیدن خرابی میکروسوئیچ لباسشویی توجه به ارور روی صفحه نمایش دستگاه است، این ارور در لباسشویی‌های مختلف به صورت گوناگون نمایش داده می‌شود.

ماشین لباسشویی بوش ارور e34 – e35 -e16


ماشین لباسشویی سامسونگا رور DE


ماشین لباسشویی دووارور LE


ماشین لباسشویی پاکشوماارور DE


ماشین لباسشویی LGارور DE


ماشین لباسشویی اسنواارور LE


میکروسوئیچ درب لباسشویی  ال جی جهت اطمینان از قفل شدن درب و عدم آبریزی به بیرون روی ماشین لباسشویی تهیه شده است.

این ارورها نشان دهنده بروز اختلال در میکروسوئیچ لباسشویی‌ است. در صورتی که ارور ماشین لباسشویی شما در این لیست نیست، می‌توانید به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی خود مراجعه یا برای رفع ارور و بررسی دقیق مشکل روی کلمه تعمیر ماشین لباسشویی در این صفحه کلیک کنید.

چطور میکروسوئیچ درب لباسشویی ال جی را تست کنیم؟

قبل از اینکه اقدام به تعویض میکروسوئیچ لباسشویی  ال جی کنید، بهتر است آن را ابتدا تست کرده سپس اقدامات بعدی را انجام دهید.روش‌های مختلف تشخیص و تست خرابی میکروسوئیچ عبارتند از:

 • به کمک یک دستگاه اهم سنج، جریان برق دستگاه را بررسی کنید و از اتصال آن مطئن شوید. در صورتی‌که اتصال برقرار بود مشکل از میکروسوئیچ است و باید تعویض شود.
 • در این روش به یک لامپ  تست یا همان برق 110 نیاز دارید. باید سیم‌های متصل به میکروسوئیچ را باز کرده و به لامپ تست  سالم متصل کنید در صورتی‌که لامپ روشن شد برق دستگاه مشکلی ندارد و باید میکروسوئیچ تعویض شود.
 • با توجه به روشن شدن دستگاه و نمایش قفل روی آن باید متوجه سالم بودن میکروسوئیچ شوید.
 • آخرین روش این است که یک پیچ گوشتی را درون محرک میکروسوئیچ درب لباسشویی قرار دهه را بزنیم اگه دستگاه استارت کرد میکرو سالم است .و به عقب حرکت دهیم و در همین حین کلید استارت دستگا. در صورتی‌که دستگاه شروع به کار کردن کرد و پس از بستن درب، دستگاه از کار افتاد؛ باید میکروسوئیچ تعویض شود؛ چراکه مشکل اصلی ناشی از خرابی میکروسوئیچ است.
 • چطور میکروسوئیچ لباسشویی را تعویض کنیم؟

  اگر میکروسوئیچ لباسشویی را تست کرده و متوجه شدید که این قطعه سالم نیست، باید نسبت به تعویض آن اقدام کنیم. در ادامه مراحلی که برای تعویض میکروسوئیچ لباسشویی باید انجام دهید توضیح داده شده است:

  • ابتدا دستگاه را از برق جدا کنید.
  • سپس پنل بالای ماشین لباسشویی را به آرامی از آن جدا کنید تا سیم‌های میکروسوئیچ را دقیق ببینید.
  • درب ماشین لباسشویی را باز کرده و سپس میکروسوئیچ را باز کنید.
  • پس از باز کردن میکروسوئیچ با دقت سیم‌های آن را چک کنید و از آن‌ها عکس بگیرید، تا در حین نصب میکروسوئیچ جدید دچار مشکل نشوید.
  • میکروسوئیچ قدیمی را باز کنید.
  • میکروسوئیچ جدید را جای قطعه قدیمی بگذارید و مطابق با عکس گرفته شده سیم‌های آن را ببندید.
  • سپس اقدام به بستن پنل و قسمت پشت درب لباسشویی کنید.
  • چنانچه از طی شدن درست مراحل اطمینان دارید می‌‌توانید ماشین لباسشویی را روشن و عملکرد آن را تست کنید.

  نکات ایمنی در حین تعویض میکروسوئیچ لباسشویی

  رعایت برخی نکات در حین بررسی و تعویض میکروسوئیچ لباسشویی ضروری است، در ادامه با مهم‌ترین این نکات آشنا می‌شویم:

  • قبل از شروع هر کاری اعم از سرویس، عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی باید آن را از برق جدا کنید، تا از خطر برق گرفتگی در امان باشید.
  • برای تعویض کردن میکروسوئیچ لباسشویی بهتر است از دستکش استفاده کنید تا دست‌های شما هیچگونه آسیبی نبینند.
  • دریچه‌های ورودی آب گرم و سرد باید بسته شوند تا در حین کار، آب به بیرون نشت نکند.
  • تعویض میکروسوئیچ کار سخت و پیچیده‌ایست. در صورتی‌که توانایی انجام اینکار را ندارید بهتر است از تعمیرکار لباسشویی کمک بگیرید؛ زیرا با بستن اشتباه سیم‌ها، میکروسوئیچ جدید می‌سوزد و باید یک میکروسوئیچ جدید خریداری کنید. برای ارتباط با تعمیرکار می‌توانید روی دکمه تعمیر ماشین لباسشویی در این صفحه کلیک و سفارش خود را ثبت کنید. تعمیرکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با قیمت منصفانه، مشکل دستگاه شما را برطرف می‌کنند.
  • راه ها ارتباطی برای تعمیر لباسشویی:

   شما می توانید برای  تعمیر لباسشویی خود از طریق سایت و شماره های درج شده داخل سایت تماس گرفته و یا از طریق لینک زیر به صورت آنلاین سفارش تعمیر محصولات خود را ثبت نمایید.

   پس از ثبت درخواست سرویس آنلاین تکنسین مربوطه طی 1 الی 2 ساعت با شما تماس می گیرند و به محل شما اعزام می شوند.

   قابل توجه هست به علت اینکه پارس کارا در اندیشه قرار دارند و محدوده خدمات رسانی ما شامل تهران و البرز می باشد، مشتریان عزیز ساکن شهرستان می توانند برای حل مشکلات لوازم خانگی خود و یا خرید قطعات اورجینال در صفحه اصلی سایت ، با کارشناسان آنلاین ما ارتباط بر قرار کرده و منتظر پاسخگویی، حل مشکلات دستگاه و عیب یابی از سوی واحد کارشناسان باشن.

   اولین شاخصه‌ای که باید به آن توجه داشته باشید ظرفیت بهترین ماشین لباسشویی است. باید دستگاهی را انتخاب کنید که ظرفیت آن متناسب با تعداد افراد خانواده باشد. اگر تنها یا با همسر خود زندگی می‌کنید، یک دستگاه با ظرفیت ۵ کیلو جواب‌گوی نیاز شما خواهد بود؛ اما اگر تعداد افراد خانواده‌ی شما بیش از ۳ نفر است باید به فکر دستگاهی با ظرفیت بالای ۷ کیلو باشید. در خانواده‌های سنتی که تعداد اعضای خانواده زیاد است معمولا خرید ماشین لباسشویی با ظرفیت ۹.۵ کیلوگرم امری طبیعی است . برای خرید بهترین ماشین لباسشویی نیاز به کمی دقت نظر و اطلاعات دارید با ما همراه باشید . 

   ماشین‌های لباسشویی درب از بالا

   این نوع ماشین لباسشویی ال جی  دارای درب ورود خروج البسه در قسمت بالایی دستگاه هستند. معمولا کلیدهای کنترل نیز روی پنل بالایی قرار می‌گیرند؛ اما در برخی مدل‌ها این کلیدها در جلوی دستگاه تعبیه شده‌اند.

   داخل این نوع ماشین لباسشویی سامسونگ محفظه‌ای بزرگ قرار دارد که آب و هم‌زن را در خود جای می‌دهد. وظیفه‌ی هم‌زن به چرخش درآوردن لباس‌ها برای تمیز کردن آن‌ها است. برخی ماشین‌های لباسشویی درب از بالا از نوع HE هستند که به معنی بازدهی بالای این دستگاه‌ها است. این مدل‌ها فاقد هم‌زن بوده و از حرکت‌دهنده برای چرخاندن البسه استفاده می‌کنند. در این ماشین لباسشویی بوش  از چرخش به جای پیچاندن لباس برای تمیزکردن آن استفاده می‌شود و خروجی کار بسیار مشابه دستگاه‌های درب از جلو خواهد بود.

   از نکات مثبت دستگاه‌های درب از بالا این است که برای ورود و خروج لباس نیاز به خم شدن ندارید و اگر از مدل‌های بازدهی بالا تهیه کنید ضمن مطلوب بودن میزان تمیزی، آب و انرژی کمتری نسبت به مدل‌های دارای هم‌زن مصرف خواهید کرد.

   ویژگی‌های کلی مهم در انتخاب ماشین لباسشویی

   هرچه ماشین لباسشویی اسنوا که تهیه می‌کنید گزینه‌های بیشتری داشته باشد طبیعتا قیمت آن بالاتر خواهد بود. بنابراین بهتر است انتخاب خود را بر اساس نیاز خود انجام دهید. علاوه بر مواردی که تا اینجا به آن‌ها اشاره شد، برخی ویژگی‌های کلی در انتخاب ماشین لباسشویی مخصوصا از نوع درب از جلو اهمیت بیشتری دارند که آشنایی با آن‌ها خالی از لطف نیست. با اینکه ممکن است فروشنده نکاتی را در خصوص عملکرد دستگاه به شما بگوید، اما داشتن اطلاع کافی در مورد هر بخش از دستگاه شما را در انتخاب دقیق‌تر و متناسب با نیاز کمک خواهد کرد.

   خرید بهترین ماشین لباسشویی یکی از دغدغه های خانواده های امروزی است .همه مدل های ماشین لباسشویی مانند یکدیگر نیستند و در این نوشته قصد داریم راهنمای انتخاب خرید بهترین ماشین لباسشوییبراساس نیاز شما را معرفی نماییم. در این نوشته شما با بهترین مدل ماشین لباسشویی حال حاضر بازار ایران مانند ماشین لباسشویی بوش، سامسونگ، اسنوا، ال جی و بکو و … آشنا خواهید شد. خرید ماشین لباسشویی مناسب با نیاز شما می تواند از هدر رفتن بسیاری انرژی جلوگیری کند .

   بهترین مدل ماشین لباسشویی درب از جلو

   خرید بهترین ماشین لباسشویی درب از جلو در ده سال اخیر به شدت رواج پیدا کرده‌اند. این نوع دستگاه‌ها در مقایسه با بهترین مدل ماشین لباسشویی درب از بالا میزان بیشتری از البسه را با مصرف انرژی کمتری شستشو می‌کنند. کلیدهای کنترل این مدل‌ها در جلوی دستگاه تعبیه می‌شود و فضای روی دستگاه قابل استفاده یا پوشانده شدن است. خرید ماشین لباسشویی در از جلو این روزه برای آپارتمان نشینان بسیار رواج دارد . 

   داخل بهترین ماشین لباسشویی درب از جلو محفظه‌ای افقی قرار دارد که با چرخش آهسته لباس‌ها را با لطافت تمیز می‌کند. در این مدل‌ها برخلاف مدل‌های درب از بالا نیازی نیست که محفظه مملو از آب باشد؛ بلکه آب‌گیری در چند مرحله و متناسب با نیاز صورت می‌گیرد. همچنین به دلیل عدم وجود هم‌زن، امکان قرار دادن لباس‌های بیشتری در ماشین لباسشویی ال جی  درب از جلو وجود دارد. عملکرد خشک‌کن در دستگاه‌های درب از جلو بستگی به تعداد دور در دقیقه‌ی آن‌ها دارد. ماشین لباسشویی سامسونگ  که تا ۱۲۰۰ دور در دقیقه چرخش می‌کنند لباس را در مدت کوتاهی خشک می‌کنند. این دستگاه‌ها که معمولا گران‌تر نیز هستند انواع و اقسام تنظیمات را شامل می‌شوند. در ادامه به برخی ویژگی‌های کلی و جزئی این نوع ماشین‌ لباسشویی اسنوا می‌پردازیم. در جدول زیر مقایسه‌ی اجمالی این دو نوع ماشین لباسشویی بوش را شاهد هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس باما

برای درخواست تعمیر اطلاعات خود را پر کنید