15درصد تخفیف روی دستمزد تا پایان اردیبهشت 1403

نمایندگی تعمیر لباسشویی در اسلامشهر

فهرست مطالب

تعمیر ماشین لباس شویی در اسلامشهر

 

با توجه به استقبال همشهریان عزیز از خدمات پارس کارا ، نمایندگی تعمیرات پارس کارا این خدمات را تا پرند گسترش دهد.زین پس شهر پرند در محدوده پوشش پارس کارا قرار دارد.

یکی از خدمات تخصصی پارس کارا تعمیر انواع ماشین لباسشویی است.پارس کارا توانسته با همکاری با متخصصان خود این خدمت را به شهرستان اندیشه ارائه کند.برای تعمیر لباسشویی در اسلامشهر از طریق فرم زیر درخواست ثبت کنید.

جهت تعمیر دستگاه خود با ما در ارتباط باشید

تئعمیر-ماشین-لبایشویی

جهت تعمیر دستگاه خود با ما در ارتباط باشید

تئعمیر-ماشین-لبایشویی

برند ها

ال جی ، سامسونگ ، بکو ، بوش ، پاکشوما ، زیروات، کندی ، Aeg ، آریستون ، ایندزیت ، مرسی ، مدیا ، زاروتی ، اس ماری ، هیوندا ، هیوندای ، جنرال ، آدمیرال ، وایت هوس ، الکترولوکس ، کرال ، کروپ ، زانوسی ، وستینگ هاوس ، دوو ، اسنوا ، ویرپول ، بلومبرگ ، آرچیلیک ، هایر ، ابسال ، بوست ، زیمنس ، اکسپریال

پارس کارا انجام دهنده تمام امور تعمیر ، نصب و سرویس انواع ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی در سرآسیاب ، فردیس ، ملارد و اندیشه ، رباط کریم با کادر مجرب و تکنسین های با تجربه

خدمات پارس کارا

تعمیر ، نصب و سرویس انواع ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی در سرآسیاب ، فردیس ، ملارد و اندیشه با کادر مجرب و تکنسین های با تجربه

ویژگی های خدمات پارس کارا

1 – سرعت در ارائه خدمات

تعمیر لباسشویی در اسلامشهر

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی ، تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ، تعمیر ماشین لباسشویی بکو ، تعمیر ماشین لباسشویی بوش ، تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما ، تعمیر ماشین لباسشویی زیروات، تعمیر ماشین لباسشویی کندی ، تعمیر ماشین لباسشویی Aeg ، تعمیر ماشین لباسشویی آریستون ، تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت ، تعمیر ماشین لباسشویی مرسی ، تعمیر ماشین لباسشویی مدیا ، تعمیر ماشین لباسشویی زاروتی ، تعمیر ماشین لباسشویی اس ماری ، تعمیر ماشین لباسشویی هیوندا ، تعمیر ماشین لباسشویی هیوندای ، تعمیر ماشین لباسشویی جنرال ، تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال ، تعمیر ماشین لباسشویی وایت هوس ، تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس ، تعمیر ماشین لباسشویی کرال ، تعمیر ماشین لباسشویی کروپ ، تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی ،تعمیر ماشین لباسشویی وستینگ هاوس ، تعمیر ماشین لباسشویی دوو ، تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا ،تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول ، تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ ، تعمیر ماشین لباسشویی آرچیلیک ، تعمیر ماشین لباسشویی هایر ،تعمیر ماشین لباسشویی ابسال ، تعمیر ماشین لباسشویی بوست ، تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس ،تعمیر ماشین لباسشویی اکسپریال

شماره تماس نمایندگی تعمیر لباسشویی در اسلامشهر

0919-3359688

تاخو موتور ماشین لباسشویی چیست؟

تاکو ، تاخو یا سنسور هال همه اسم های یک قطعه است. تاخو همان سنسور موقعیت روتور بخشی از سیستم خودکار ماشین لباسشویی است. این سنسور به قسمت کنترلی دستگاه کمک می‌کند تا از کارکرد صحیح ماشین لباسشویی اطمینان حاصل کند. تاخو بر روی موتور ماشین لباسشویی نظارت دارد و عملکرد صحیح برنامه شستشو تنظیم می‌کند.

تاخو کجا قراردارد؟

تاخو برروی استاتور (بخش ثابت دستگاه)،‌ پشت موتور، قرار دارد. در اغلب موارد، با بازکردن لباسشویی و برداشتن صفحه پشتی آن می‌توانید موتور را مشاهده کنید. در مرحله بعد با بازکردن پیچ‌ومهره اصلی که پشت موتور قرار دارد می‌توانید روتور را نیز بردارید. در این حالت استاتور مشخص می‌شود که به‌شکل یک حلقه بزرگ است و دارای سیم‌پیچی‌های مسی متعدد است. می‌توانید به‌راحتی پیچ‌های استاتور را باز کنید، استاتور را جدا کنید و اتصالات الکتریکی که به تاخو ختم می‌شوند را جدا کنید. براساس نوع ماشین لباسشویی شما، این سنسور شاید به‌شکل یک مستطیل پلاستیکی کوچک است که سه سوراخ مربع شکل در وسط آن قراردارد و برروی دو عدد سیم‌پیچ استاتور یا بیشتر نصب شده‌است.

تاخو چگونه کار می‌کند؟

وقتی که محفظه لباسشویی به‌علت چرخش روتوری که در داخل موتور قراردارد به چرخش درمی‌آید، تاخو که برروی استاتور نصب شده‌است و در نزدیکی روتور داخل موتور قرار دارد، در حالت ثابت باقی می‌ماند. جریان الکتریکی که در تاخو وجود دارد، موقعیت و سرعت روتور را ردیابی می‌کند و این اطلاعات را به بخش کنترل الکترونیکی ماشین لباسشویی ارسال می‌نماید. بخش کنترل با دریافت این اطلاعات تصمیمات لازم را در مورد روند شستشو می‌گیرد و برروی عملکرد صحیح اجزای مختلف سیستم کنترل دارد.

وقتی که ارتباط تاخو با سایر بخش‌ها قطع می‌شود

بخش کنترلی دستگاه لباسشویی با اطلاعاتی که از تاخو دریافت می‌کند چرخه‌های شستشوی لباس‌ها را تنظیم و کنترل می‌نماید. اگر این سنسور با مشکل مواجه شود و ارتباطش با بخش کنترلی قطع گردد، سنسور قادر نیست که چرخش موتور را به بخش کنترلی مخابره کند و در این حالت به‌عنوان مثال بخش کنترلی کار ماشین لباسشویی را متوقف می‌کند. دلایل آسیب‌دیدگی تاخو می‌تواند بسیار متفاوت باشد، برای مثال خراب‌شدن موتور، از کار افتادن خود سنسور، شل‌شدن یکی از اتصالات یا آسیب‌دیدن سیم‌ها.

علائم از کارافتادن تاخو

با بروز آسیب‌های مختلفی ممکن است که یک یا چند بخش از دستگاه لباسشویی شما از کار بیفتد که تاخو نیز جرئی از آنهاست. برای مثال، ماشین لباسشویی روشن نمی‌شود، آب به سطح مطلوب نمی‌رسد یا ماشین لباسشویی در حین کار به‌طرفین تکان می‌خورد. اگر کمی از مسائل فنی سر در می‌آورید یا دانش پایه‌ای از الکترونیک و برق دارید، میتوانید با کمک این دستورالعمل مشکل تاخو ماشین لباسشویی  را حل کنید. کافی است که چند ابزار معمول را داشته باشید.

 

استفاده از خدمات ما:

تاخو (سنسور هال) در ماشین لباسشویی نوع اینورتر قرار دارد و اگر ماشین لباسشویی شما کد خطایی مبنی بر ایراد در تاخو را می‌دهد می‌توانید با ما تماس بگیرید و مشکل را مطرح کنید تا همکاران ما راهنمایی‌های لازم را ارائه دهند و در صورت نیاز یکی از تکنسین‌های تعمیر ماشین لباسشویی، دستگاه شما را از نزدیک بررسی و تعمیر نمایید.

انواع چراغ چشمک زن ماشین لباسشویی سامسونگ:

  • چشمک زدن چراغ شستشوی خودکار سامسونگ

روشن شدن چراغ شستشوی خودکار ماشین لباسشویی سامسونگ واقعاً یک خطا نیست. در این مورد چراغ به صورت خودکار معمولاً پس از تعداد مشخصی شستشو چشمک می زند (بین مدل ها و اندازه دستگاه چشمک زدن، متفاوت است) بنابراین هیچ دلیلی برای هشدار یا مشکل وجود ندارد.

  • چشمک زدن چراغ چرخش لباسشویی سامسونگ  :

در بیشتر موارد، چشمک زدن چراغ های ماشین لباسشویی سامسونگ از نوع چراغ چرخش به دلیل نصب نادرست واشر یا عدم تعادل بار است. به همین دلیل، روی متعادل کردن اندازه بار (همانطور که قبلا توضیح داده شد) کار کنید و مطمئن شوید که نوع چرخه انتخابی با بار داخل دستگاه مطابقت دارد.

وجود نقص فنی در قطعات الکترونیکی :

اگر متوجه چشمک زدن چراغ‌های لباسشویی مختلف سامسونگ شده‌اید (غیر از مواردی که در بالا توضیح داده شد)، احتمالاً سنسورها یا قطعات الکترونیکی داخلی مقصر هستند. برای مثال می‌توانیم به مشکل موتور، خطای سنسور Mems و… اشاره داشته باشیم.

برای عیب‌یابی این مشکلات، شما باید به تنظیم مجدد دستگاه بپردازید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که ماشین لباسشویی را به مدت 2-3 دقیقه خاموش کنید، سپس یک بار دیگر آن را روشن کنید و در نهایت چرخه را مجدداً راه‌اندازی کنید.

درصورتی که پس از راه‌اندازی مجدد، مشکل شما برطرف نشد، صدرصد یکی از قطعات دچار نقص فنی است که باید توسط یک تعمیرکار حرفه‌ای از نمایندگی ها و مراکز مجاز خدمات پس از فروش مانند نمایندگی تعمیرات سامسونگ پارس کاراپشتیبان، بررسی شود.

چشمک زدن چراغ های ماشین لباسشویی به صورت کاملا عادی :

۲ دلیل وجود دارد که در آن دستگاه سامسونگ شما می توانید بدون خرابی چشمک بزند، اولین مورد درباره زمانی است که کارکرد دستگاه به پایان رسیده و ماشین لباسشویی به صورت‌ خودکار چشمک می زند. در این مورد باید 2 دقیقه دیگر صبر کرده تا بتوانید در را باز کنید.

چشمک زدن دستگاه با فشار دکمه روشن/خاموش در کل چرخه حرکت، در برخی از مدل‌های ماشین لباسشویی سامسونگ اگر شما در بین چرخه حرکت دکمه روشن/ خاموش را فشار دهید، چراغ چشمک زن به صورت طبیعی روشن می‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس باما

برای درخواست تعمیر اطلاعات خود را پر کنید