15درصد تخفیف روی دستمزد تا پایان اردیبهشت 1403

نمایندگی تعمیر لباسشویی در شهریار

تعمیر ماشین لباسشویی در شهریار

فهرست مطالب

تعمیر ماشین لباسشویی در شهریار

 

 

با توجه به استقبال همشهریان عزیز از خدمات پارس کارا ، نمایندگی تعمیرات پارس کارا این خدمات را تا پرند گسترش دهد.زین پس شهر پرند در محدوده پوشش پارس کارا قرار دارد.

یکی از خدمات تخصصی پارس کارا تعمیر انواع ماشین لباسشویی است.پارس کارا توانسته با همکاری با متخصصان خود این خدمت را به شهرستان اندیشه ارائه کند.برای تعمیر لباسشویی در شهریار از طریق فرم زیر درخواست ثبت کنید.

برند ها

ال جی ، سامسونگ ، بکو ، بوش ، پاکشوما ، زیروات، کندی ، Aeg ، آریستون ، ایندزیت ، مرسی ، مدیا ، زاروتی ، اس ماری ، هیوندا ، هیوندای ، جنرال ، آدمیرال ، وایت هوس ، الکترولوکس ، کرال ، کروپ ، زانوسی ، وستینگ هاوس ، دوو ، اسنوا ، ویرپول ، بلومبرگ ، آرچیلیک ، هایر ، ابسال ، بوست ، زیمنس ، اکسپریال

حال اگر ماشین لباسشویی شما دچار ایراد یا خرابی شده است از طریق فرم زیر درخواست خود را ثبت کنید

تماس حاصل فرمایید.تعمیر لباسشویی در شهریار

جهت تعمیر دستگاه خود با ما در ارتباط باشید

تئعمیر-ماشین-لبایشویی

جهت تعمیر دستگاه خود با ما در ارتباط باشید

تئعمیر-ماشین-لبایشویی

پارس کارا انجام دهنده تمام امور تعمیر ، نصب و سرویس انواع ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی در سرآسیاب ، فردیس ، ملارد و اندیشه ، رباط کریم با کادر مجرب و تکنسین های با تجربه

خدمات پارس کارا

تعمیر ، نصب و سرویس انواع ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی در سرآسیاب ، فردیس ، ملارد و اندیشه با کادر مجرب و تکنسین های با تجربه

ویژگی های خدمات پارس کارا

1 – سرعت در ارائه خدمات

تعمیر لباسشویی در شهریار

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی ، تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ، تعمیر ماشین لباسشویی بکو ، تعمیر ماشین لباسشویی بوش ، تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما ، تعمیر ماشین لباسشویی زیروات، تعمیر ماشین لباسشویی کندی ، تعمیر ماشین لباسشویی Aeg ، تعمیر ماشین لباسشویی آریستون ، تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت ، تعمیر ماشین لباسشویی مرسی ، تعمیر ماشین لباسشویی مدیا ، تعمیر ماشین لباسشویی زاروتی ، تعمیر ماشین لباسشویی اس ماری ، تعمیر ماشین لباسشویی هیوندا ، تعمیر ماشین لباسشویی هیوندای ، تعمیر ماشین لباسشویی جنرال ، تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال ، تعمیر ماشین لباسشویی وایت هوس ، تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس ، تعمیر ماشین لباسشویی کرال ، تعمیر ماشین لباسشویی کروپ ، تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی ،تعمیر ماشین لباسشویی وستینگ هاوس ، تعمیر ماشین لباسشویی دوو ، تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا ،تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول ، تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ ، تعمیر ماشین لباسشویی آرچیلیک ، تعمیر ماشین لباسشویی هایر ،تعمیر ماشین لباسشویی ابسال ، تعمیر ماشین لباسشویی بوست ، تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس ،تعمیر ماشین لباسشویی اکسپریال

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در شهریار

0919-9912755

تشخیص خرابی کمک فنر ماشین لباسشویی

کمک فنر ماشین لباسشویی قطعه ای است که در تمام ماشین لباسشویی های امروزی به کار رفته است این قطعه حرکت دیگ را کم می کند. اگر دقت کرده باشد در حین عملیات شستشو و آب کشی دیگ ماشین لباسشویی با تکان های شدیدی روبرو خواهد شد بنابراین باید این تکان ها مدیریت شود تا دیگ لباسشویی آسیب نبیند. برای تشخیص خرابی کمک فنر ماشین لباسشویی می توانید به تکان ها و لرزش های بیش از حد ماشین لباسشویی دقت نمایید.

اگر کمک فنر ماشین لباسشویی شما آسیب دیده باشد در مرحله آبکشی و خشک کردن با سرو صدای زیادی مواجه خواهید شد در حدی که تحمل آن غیرممکن خواهد بود در این صورت باید اقدام به تعویض این قطعه نمایید. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد و یا از یکی از دوستان و آشنایان خود شنیده باشید که ماشین لباسشویی در حین فعالیت حرکت کند ! این اتفاق زمانی رخ می دهد که کمک فنر ماشین لباسشویی دچار آسیب دیدگی و یا خرابی شده باشد.

در این شرایط باید کمک فنر ماشین لباسشویی بررسی شود تا در صورت خرابی اقدام به تعویض آن ها نمایید لازم است بگوییم تعویض کمک فنر نیاز به دانش و تجربه کافی دارد باز هم مثل همیشه یادآوری می کنیم در صورتی که دانش فنی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی ندارید اقدام به تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی نکنید.

صدای زیاد ماشین لباسشویی ال جی

 

آموزش تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی

خوشبختانه راه تشخیص خرابی کمک فنر ماشین لباسشویی بسیار ساده است و در صورت مشاهده هر گونه لرزش بیش لز حد باید آن را جدی بگیرید. و برای تعویض این قطعه بر طبق موارد ذیل عمل کنید.

1.یکی از مهم ترین کارهایی که قبل از انجام کارهای تعمیرات لوازم خانگی باید انجام دهید دو شاخه دستگاه را از برق جدا کنید تا با خیالی آسوده به انجام مراحل بعدی بپردازید.

2.لازم در این مرحله لوله تخلیه و شیر برقی را از شیر آب جدا کنید.

3.اگر قبلا این کار را انجام داده اید و یا در این زمینه تخصص دارید می دانید که کمک فنر ماشین لباسشویی به بدنه خارجی دستگاه چسبیده است و برای تعویض آن لازم است پنل جلویی و عقبی دستگاه را باز کنید.

بیشتر بدانید : ماشین لباسشویی روشن میشه ولی کار نمیکنه

4.بعد از باز کردن پنل ها به راحتی می توانید کمک فنر را مشاهده کنید که در زیر دیگ لباسشویی قرار گرفته است برای جدا کردن کمک فنر از دیگ ماشین لباسشویی باید پیچ های بالای کمک فنر را باز کنید.

5.حال لازم است بازوی کمک فنر را از کف لباسشویی جدا کنید

6.حالا می توانید کمک فنر جدید را جایگزین کنید و تمامی مراحل بالا را تکرار کنید تا دوباره از ماشین لباسشویی استفاده کنید.

به عنوان سخن پایانی لازم است بگوییم مشکل خرابی کمک فنر در اثر بی توجهی به لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی ایجاد می شود بهتر است قبل از آنکه کار به تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی برسد تمامی صدا ها و لرزش ها را جدی بگیرید و حتی لازم است گاهی اوقات حساسیت خود را بالا ببرید تا از بروز مشکلات بزرگتر جلوگیری نمایید.

علائم خرابی کمک فنر ماشین لباسشویی

علائم خرابی کمک فنر ماشین لباسشویی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

۱) لرزش شدید ماشین لباسشویی هنگام استفاده
۲) صدای بلند و ناهموار در زمان چرخش ماشین لباسشویی
۳) عدم توانایی ماشین لباسشویی در چرخش بار لباس به طور کامل
۴)  بار لباس به طور نامتناسب درون ماشین لباسشویی قرار می‌گردد.

علت خرابی کمک فنر ماشین لباسشویی چیست؟

همه قطعات لباسشویی در مرور زمان و استفاده زیاد، دچار خرابی و فرسودگی می شوند و نیاز به تعمیر و تعویض خواهند داشت اما، در اثر رعایت یکسری موارد، خرابی کمک فنر لباسشویی و دیگر قطعات دیرتر اتفاق می افتد. در ادامه مطلب همراه ما باشید تا با علت خرابی کمک فنر ماشین لباسشویی و راه های نگهداری بهتر از ان بدانیم.

تشخیص خرابی کمک فنر لباسشویی کار خیلی پیچیده و سختی نیست. با بررسی وضعیت ماشین لباسشویی و کمک فنر می توان خرابی و اختلال در ان را متوجه شد.

از مهم ترین علت خرابی کمک فنر ماشین لباسشویی، تنظیم نادرست و محل قرارگیری نامناسب است. ماشین لباسشویی باید تراز و تنظیم باشد تا دچار خرابی کمک فنر نشود.

از دیگر علت خرابی کمک فنر لباسشویی، مقدار لباسی است که داخل مخزن دستگاه ریخته می شود. باید بر اساس وزن استاندارد لباسشویی خود، در ان لباس بریزید تا باعث از بین رفتن کمک فنرها نشود.

مراقبتها ی مختلف از همه  ماشین لباسشوییها

برای اینکه لباسشویی تان درگیر تعمیر و هزینه های ناشی از تعویض قطعات نشود، مراقبت از لباسشویی خود را داشته باشید تا زود خراب و فرسوده نگردد. از مهم ترین موارد در نگهداری لباسشویی موارد زیر می باشد.

 • لباسشویی را به اندازه ظرفیتی که دارد پر کنید.
 • هر چند وقت یکبار لباسشویی خود را با مواد شوینده مناسب  یا با سرکه سفید و جوش شیرین تمیز نمایید.
 •  جای لباسشویی باید تراز و  محکم تنظیم شود.
 • از قرار دادن وسایل سنگین بر روی لباسشویی خود، خودداری نمایید.
 • بیشتر از  شوینده های مایع استفاده کنید و از پودر صابون استفاده برای لباسشویی استفاده نکنید.
 • اگر دستگاهتان دچار لرزش است ان را رفع نمایی تا باعث خرابی در قسمت کمک فنر  یا بخشهای دیگر نشود.

تعمیر کمک فنر ماشین لباسشویی ال جی

برای تعمیر کمک فنر ماشین لباسشویی خود بهتر است از افراد متخصص و تعمیرکاران حرفه ای کمک بخواهید. کارشناسان زبده کاردون، نحوه تعویض کمک فنر لباسشویی ال جی و تعمیر آن را به درستی می دانند. می توانید با خیال راحت، دستگاه خود را به دست متخصصین ما در جهت تعمیر کمک فنر ماشین لباسشویی ال جی بسپارید.

اگر ماشین لباسشویی شما لرزش های شدیدی دارد و در هنگام کارکردن دچار لرزش است، احتمال زیاد کمک فنر لباسشویی خراب شده است. دلیل عمده لرزش های ماشین لباسشویی به علت خراب بودن کمک فنرها است.

از دلایل خرابی کمک فنر ماشین لباسشویی ال جی، استفاده زیاد و مکرر از ان، فرسودگی و ضربه خوردگی است.

در تعمیر کمک فنر ماشین لباسشویی ال جی معمولا سعی بر تعمیر قطعه مورد نظر است و اگر قابل تعمیر نباشد، قطعه باید تعویض شود.

برای تعمیر ماشین لباسشویی خود در هر نقطه از شهریار هستید، با کارشناسان حرفه ای ما تماس حاصل فرمایید

هزینه تعویض کمک فنر لباسشویی

از آنجاییکه هزینه تعویض قطعات لباسشویی کمی بالا است، بهتر است در مراقبت از دستگاه خود کوشا باشید و به محض وجود خرابی و ایراد از تعمیرکاری ماهر کمک بخواهید.

هزینه تعمیر و تعویض کمک فنر لباسشویی به برند و مدل ان بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت تعمیر و تعویض کمک فنر لباسشویی با کارشناسان کاردون در ارتباط باشید.

تست کمک فنر لباسشویی

بهترین راه برای تست درست کار کردن فنر لباسشویی و اطمینان از سلامت آن توجه به لرزش ها و صداهایی که در هنگام استفاده از لباسشویی ایجاد میشود.

ماشین های لباسشویی در بخش جلویی دارای کمک فنر هستند که کاربرد آن برای کاهش حرکت محفظه داخل دستگاه می باشد. اگر این فنرها خراب وفرسوده باشند؛ در پروسه شستشو و خشک کردن لباس با لباسشویی صدای بلند کوبیده شدن شنیده می شود. در این صورت باید کمک فنرها تعویض شوند. از تعمیرکار حرفه ای برای تعمیر و تعویض آن کمک بخواهید.

کمک فنر ماشین لباسشویی سامسونگ

 ماشین لباسشویی از برند سامسونگ نیز مانند دیگر لباسشویی ها دارای کمک فنر است. کمک فنر ها در بالای محفظه و دو فنر هم در قسمت پایین قرار دارند. در ماشین لباسشویی سامسونگ در اثر خرابی کمک فنرها، دستگاه دچار لرزش و تکان می شود. در این صورت حتما باید سینی جلوی دستگاه باز شود و تعمیرات توسط کارشناسان زبده و ماهر انجام گردد. استفاده از کمک فنر های نامناسب و نامرغوب و خراب باعث آسیب و شکستگی محفظه و یا همان دیگ لباسشویی سامسونگ می شود.

ماشین لباسشویی ال جی بهتره یا سامسونگ

ماشین لباسشویی ال جی بهتره یا سامسونگ

در هنگام خرید لوازم خانگی همانند یخچال، لباسشویی، ظرفشویی و سایر ضرورت های آشپزخانه، همواره با وسواس خاصی این کار را انجام داده ایم و دلیل این کار نیز هزینه بالای این محصولات است و ما هر ساله نمی توانیم وسایل خانه خود را نوسازی کنیم و به همین سبب است که در خریدهای خود وسواس بیشتری را به خرج می دهیم. خرید ماشین لباسشویی نیز یکی از همان وسایلی است که توجه بیشتری را می طلبد و ما به همین جهت در این مقاله به مقایسه ماشین لباسشویی ال جی و سامسونگ خواهیم پرداخت و می خواهیم بدانیم ماشین لباسشویی ال جی بهتره یا سامسونگ؟ پس با ما همراه باشید.

۱. طراحی ماشین لباسشویی ال جی شکیل تره یا سامسونگ

زیبایی در طراحی لباسشویی، می تواند بر جذابیت و شیک تر شدن دیزاین آشپزخانه ها بسیار اثر گذار باشد و ظاهر و جلوه ای چشم نواز تری را به محیط و مکان شما ببخشد. ماشین لباسشویی ال جی و سامسونگ در کنار کیفیت بالایی که ارائه می کنند توجه ویژه ای را نیز به بخش طراحی لباسشویی های خود داشته اند و کیفیت طراحی لباسشویی های این دو برند به تناوب مدل ها متفاوت بوده است. ولی چیزی که در این بین ثابت بوده، زیبایی و مدرن بودن طراحی لباسشویی های این دو برند کره ای است که در این بخش نمی توان برتری خاصی را برای هیچ کدامیک از این دو برند سامسونگ و ال جی قائل بود و همانطور که ذکر شد کیفیت طراحی

یکی از بزرگترین مشکلات مصرف کنندگان برند سامسونگ، در زمینه چشمک زدن چراغ های ماشین لباسشویی سامسونگ است. این افراد نمی‌دانند که ماشین لباسشویی آنها چرا چشمک میزند؟ اگر شما هم همین سوال را دارید، در ادامه این مقاله به آنچه که باید بدانید درباره معنای چراغ چشمک زن ماشین لباسشویی سامسونگ اشاره کرده‌ایم، با ما همراه باشید.

آشنایی با علت چشمک زدن چراغ های ماشین لباسشویی سامسونگ :

در برخی از ماشین‌های لباسشویی سامسونگ که فاقد نمایشگر دیجیتال هستند، از چراغ‌ها را برای ارسال کد خطا به کاربر استفاده می‌شود. در مدل‌های قدیمی تشخیص دلیل چشمک زدن چراغ پیچیده است اما در مدل‌های دارای نمایشگر دیجیتال به سادگی کد خطا را مشکل را نمایش خواهد داد.

برخی از افراد چشمک زدن چراغ لباسشویی خود را ساده برداشت کرده و به آن توجه نمی‌کنند، درصورتی که اگر شما متوجه چشمک زدن چراغ‌ها روی ماشین لباسشویی سامسونگ خود شدید، باید سریعا به عیب‌یابی و رفع مشکل بپردازید زیرا ممکن است دلیلی بسیار مهمی داشته باشد.

برای رفع مشکل چشمک زدن چراغ های ماشین لباسشویی سامسونگ در برخی از مواقع نیاز به یک تعمیرکار حرفه‌ای و تماس با نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ نیست و شما به راحتی می توانید با استفاده از راهنمایی های ذکر شده به عیب‌یابی و رفع مشکل بپردازید.

همچنین قابل ذکر است که چراغ‌‌های ماشین لباسشویی سامسونگ معمولاً در هنگام استفاده منظم چشمک نمی‌زند و فقط باید فرض کنید که چشمک زدن هر چراغ نشان‌دهنده کد خطا است. به همین دلیل در این قسمت لیستی از مواردی وجود دارد که برای عیب‌یابی چشمک زدن ماشین لباسشویی شما باید بررسی کنید

دلیل چشمک زدن چراغ ماشین لباسشویی چیست؟

راز حل مشکل ماشین لباسشویی بررسی الگو ترکیبی عملکرد دستگاه به همراه چراغ های چشمک می‌باشد. هر ترکیب به کدهای خطای متمایز اشاره می‌کند و شما باید با آنها آشنا باشید. در اینجا مراحل عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ شده است، بسته به اینکه کدام چراغ چشمک زن روی ماشین لباسشویی شما ظاهر شده، آنها را بررسی کنید.

 • پر نشدن آب در ماشین لباسشویی :

یکی از مهمترین دلایل چشمک زدن چراغ ماشین لباسشویی می‌تواند پر نشدن آب به صورت کامل در دستگاه باشد. برای رفع این مشکل موارد ذکر شده را بررسی کنید.

 1. شلنگ های تامین آب به طور ایمن به ورودی های سمت راست (گرم به گرم/سرد به سرد) واشر شما متصل شده باشند.
 2. بررسی کنید که شیلنگ های تامین کننده آب کج یا خم نشده باشند.
 3. اطمینان حاصل کنید که دریچه های تامین آب کاملا باز شده اند.
 4. قرار گرفتن درست شلنگ تخلیه در لوله تخلیه را بررسی کرده و همچنین مطمئن شوید که شلنگ تخلیه نیز پیچ خورده نباشد.
 5. بررسی کنید که پیچی که شلنگ تخلیه را روی واشر نگه می دارد، باز نشده باشد. اگر برداشته شد، آن را به صورت مجدد سفت کنید.
 6. دستگاه را از برق بکشید یا مدارشکن آن را بچرخانید. سپس، آن را دوباره روشن کرده و یک چرخه جدید را اجرا کنید.
 • جابجا شدن آب سرد و آب داغ :

جابجا شدن آب سرد و آب داغ یکی از دلایلی است که می‌تواند سریعاً باعث چشمک زدن چراغ های ماشین لباسشویی سامسونگ شود. برای رفع این مشکل شما باید سریعا منبع آب سرد و گرم را بررسی کرده تا از اتصال شلنگ‌ها به درستی مطمئن شوید. اگر شیلنگ های منبع تغذیه تعویض شوند، آب سرد به جایگاه گرم و آب گرم به جایگاه سرد می رود که باعث توقف چرخه شستشو و روشن شدن چراغ خواهد شد.

برای اتصال درست بین منبع و شلنگ‌ها، شلنگ آبی را با منبع آبی و شلنگ رنگ قرمز را با منبع آب قرمز مطابقت دهید .

 • مشکل تخلیه وجود دارد :

در برخی از مواقع چشمک زدن چراغ های ماشین لباسشویی سامسونگ ممکن است به دلیل تخلیه نادرست دستگاه باشد. برای مثال زمانی که آب با سرعت مناسب از دستگاه تخلیه نشده یا اصلاً تخلیه نشود، سریعا چراغ چشمک‌زن برای اعلام وجود مشکل به مصرف‌کننده روشن خواهد شد. برای رفع مشکل موارد ذکر شده را بررسی کنید.

 1. مطمئن شوید  که ماشین لباسشویی تراز است، اگر ماشین تراز نباشد، دستگاه قادر به تخلیه مناسب نیست.
 2. بررسی کنید که شلنگ تخلیه به درستی نصب شده باشد زیرا نصب نادرست ممکن است باعث مشکلات تخلیه شود.
 3. شلنگ تخلیه در عمق کمتر از 6 اینچ و کمتر از 8 اینچ در لوله ایستاده و درستی محکم شده شود.
 4. شلنگ پیچ خورده، خمیده، آسیب دیده نباشد.
 5. اتصال شلنگ به دستگاه هوادهی ایجاد نکند.
 • فیلتر پمپ ماشین لباسشویی سامسونگ کثیف است :

اگر شما با مشکل چشمک زدن چراغ های ماشین لباسشویی سامسونگ روبرو هستید، احتمال دارد که اخیراً فیلتر پمپ را تمیز نکرده و این مشکل مانع تخلیه مناسب دستگاه باشد. برای رفع این مشکل ماشین لباسشویی را بدون بار دوباره روشن کرده و سپس یک چرخه را شروع کنید تا در چرخه جدید آب را تخلیه کند.

 • وجود آب بیش از حد در ماشین لباسشویی

چشمک زدن چراغ های ماشین لباسشویی سامسونگ در برخی از مواقع به دلیل وجود آب بیشتر از حد در دستگاه است. برای رفع این مشکل شما باید بدون بار دستگاه را روی تخلیه تنظیم کنید تا تمامی آب اضافه از ماشین لباسشویی خارج شود.

 • یک دکمه در صفحه کنترل دستگاه گیر کرده :

آیا تا به حال با این مشکل مواجه شده‌اید که یک دکمه در دستگاه شما گیر کند و قادر به فشردن نباشد؟ این عیب می‌تواند دلیلی برای چشمک زدن ماشین لباسشویی شما شود. برای رفع آن در ابتدا دستگاه را خاموش کرده و سپس هر دکمه (روی پانل) را جداگانه لمس کنید تا از رها شدن آن مطمئن شوید

 • خطای درب (به نظر می رسد در بسته و قفل نیست) :

از مهم‌ترین دلایل چشمک زدن چراغ های ماشین لباسشویی سامسونگ می‌توانیم به خطاب درب دستگاه اشاره کنیم. زمانی که درب دستگاه شما بسته نباشد امکان نشت آب به بیرون وجود داشته و به همین دلیل ماشین لباسشویی به صورت خودکار چرخه را با اعلام مشکل از طریق چشمک زدن چراغ متوقف خواهد کرد.

برای رفع مشکل در ابتدا اطمینان حاصل کنید که قفل به طور ایمن کار کرده و درب دستگاه بسته شده است، درصورت خراب بودن قفل باید به تعمیر یا تعویض آن بپردازید.

 • بار شما در داخل وان متعادل نیست :

اگر بار وارد شده به ماشین لباسشویی نامتعادل باشد، دستگاه با استفاده از چشمک زدن چراغ به شما اعلام خواهد کرد. برای رفع مشکل دستگاه را خاموش کرده و اطمینان حاصل کنید که ماشین لباسشویی سامسونگ بیش از حد بارگذاری نشده است. سپس بار را مجدداً توزیع کنید تا تعادل وزن به طور مساوی در داخل وان وجود داشته باشد.

همچنین مطمئن شوید چرخه ای که انتخاب کرده اید با چیزی که می شستید مطابقت داشته و سپس می توانید چرخه شستشو را بدون مشکل شروع کنید.

انواع چراغ چشمک زن ماشین لباسشویی سامسونگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس باما

برای درخواست تعمیر اطلاعات خود را پر کنید