نمایندگی تعمیر لباسشویی در پرند

فهرست مطالب

تعمیر ماشین لباس شویی در پرند

 

با توجه به استقبال همشهریان عزیز از خدمات پارس کارا ، نمایندگی تعمیرات پارس کارا این خدمات را تا پرند گسترش دهد.زین پس شهر پرند در محدوده پوشش پارس کارا قرار دارد.

یکی از خدمات تخصصی پارس کارا تعمیر انواع ماشین لباسشویی است.پارس کارا توانسته با همکاری با متخصصان خود این خدمت را به شهرستان اندیشه ارائه کند.برای تعمیر لباسشویی در پرند از طریق فرم زیر درخواست ثبت کنید.

جهت تعمیر دستگاه خود با ما در ارتباط باشید

تئعمیر-ماشین-لبایشویی

جهت تعمیر دستگاه خود با ما در ارتباط باشید

تئعمیر-ماشین-لبایشویی

برند ها

ال جی ، سامسونگ ، بکو ، بوش ، پاکشوما ، زیروات، کندی ، Aeg ، آریستون ، ایندزیت ، مرسی ، مدیا ، زاروتی ، اس ماری ، هیوندا ، هیوندای ، جنرال ، آدمیرال ، وایت هوس ، الکترولوکس ، کرال ، کروپ ، زانوسی ، وستینگ هاوس ، دوو ، اسنوا ، ویرپول ، بلومبرگ ، آرچیلیک ، هایر ، ابسال ، بوست ، زیمنس ، اکسپریال

پارس کارا انجام دهنده تمام امور تعمیر ، نصب و سرویس انواع ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی در سرآسیاب ، فردیس ، ملارد و اندیشه ، رباط کریم با کادر مجرب و تکنسین های با تجربه

خدمات پارس کارا

تعمیر ، نصب و سرویس انواع ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی در سرآسیاب ، فردیس ، ملارد و اندیشه با کادر مجرب و تکنسین های با تجربه

ویژگی های خدمات پارس کارا

1 – سرعت در ارائه خدمات

تعمیر لباسشویی در پرند

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی ، تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ، تعمیر ماشین لباسشویی بکو ، تعمیر ماشین لباسشویی بوش ، تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما ، تعمیر ماشین لباسشویی زیروات، تعمیر ماشین لباسشویی کندی ، تعمیر ماشین لباسشویی Aeg ، تعمیر ماشین لباسشویی آریستون ، تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت ، تعمیر ماشین لباسشویی مرسی ، تعمیر ماشین لباسشویی مدیا ، تعمیر ماشین لباسشویی زاروتی ، تعمیر ماشین لباسشویی اس ماری ، تعمیر ماشین لباسشویی هیوندا ، تعمیر ماشین لباسشویی هیوندای ، تعمیر ماشین لباسشویی جنرال ، تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال ، تعمیر ماشین لباسشویی وایت هوس ، تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس ، تعمیر ماشین لباسشویی کرال ، تعمیر ماشین لباسشویی کروپ ، تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی ،تعمیر ماشین لباسشویی وستینگ هاوس ، تعمیر ماشین لباسشویی دوو ، تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا ،تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول ، تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ ، تعمیر ماشین لباسشویی آرچیلیک ، تعمیر ماشین لباسشویی هایر ،تعمیر ماشین لباسشویی ابسال ، تعمیر ماشین لباسشویی بوست ، تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس ،تعمیر ماشین لباسشویی اکسپریال

ذغال موتور ماشین لباسشویی یکی از مهمترین و اساسی ترین اجزای موتورهای الکتریکی است. ذغال موجود در موتور ماشین لباسشویی برای دفع هرچه بهتر گرما ضروری است.شما می‌توانیدبرای تعمیر ماشین لباسشویی خود با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در تهران در تماس باشید.

دلیل استفاده از ذغال موتور لباسشویی

گرافیت در ذغال سنگ دارای ویژگی های مختلفی است که آن را برای استفاده از ذغال در موتور ماشین لباسشویی مفید می‌کند، این ماده سبک و کم مصرف است و به دلیل رسانایی حرارتی و الکتریکی بالا، گرما و حرارت بیش از حد را جذب می‌کند. موتور و از گرمای غیر ضروری در موتور ماشین لباسشویی جلوگیری می‌کند.

محل قرارگیری ذغال موتور ماشین لباسشویی

ذغال در موتور ماشین لباسشویی به صورت کشویی در موتور قرار می‌گیرد، در اکثر موتورهای ماشین لباسشویی ذغال هایی وجود دارد که گرمای تولید شده را از موتور میگیرند.

به چه علتی از ذغال در ساختار موتور ماشین لباسشویی استفاده می‌شود؟

ذغال سنگ به دلیل وجود گرافیت در ساختار آن، دارای خواص و ویژگی های منحصر به فردی است. به عنوان مثال ذغال سنگ رسانایی الکتریکی بسیار بالایی دارد و به همین دلیل گرمای اضافی تولید شده را جذب می‌کند و سپس آن را به مکان مناسب منتقل می‌کند.

علاوه بر این، همانطور که در پاراگراف های بالا اشاره کردیم، ذغال در موتور به خوبی گرما را هدایت می‌کند و دارای ویژگی های خاص دیگری مانند سبکی و ضریب اصطکاک پایین است. به طور کلی می توان نتیجه گرفت که ذغال سنگ یکی از بهترین و مهم ترین اجزای موتور ماشین لباسشویی است.

چرا قبل از تعویض ذغال موتور لباسشویی، باید کموتاتور را چک کرد؟

قبل از تعویض موتور ماشین لباسشویی، کموتاتور را بررسی کنید. این قطعه روی آرمیچر موتور دستگاه قرار می‌گیرد و از مسی است که با ذغال سنگ در تماس است. اگر کموتاتور آسیب ببیند، تماس مناسبی با ذغال سنگ برقرار نمی‌کند. همچنین، گاهی اوقات جرم روی سطح رسانای کموتاتور جمع می شود و باعث جدا شدن آن از ذغال سنگ می‌شود. در نتیجه ابتدا این قسمت را بررسی کنید و در صورت عدم وجود مشکل در اسرع وقت نسبت به تعویض کربن اقدام نمایید. در زیر به شما خواهیم گفت که چگونه ذغال سنگ کربن را تغییر دهید.

مراحل تعویض ذغال موتور ماشین لباسشویی

ابتدا نکات ایمنی را رعایت کنید: قبل از هر کاری باید هر دو شاخه ماشین لباسشویی را از پریز برق جدا کنید. به این ترتیب در مصرف برق صرفه جویی می کنید و از خطر برق گرفتگی جلوگیری می کنید. حتماً برخی از دکمه های ماشین لباسشویی را فشار دهید تا مطمئن شوید که جریان برق کاملاً خاموش است.

دسترسی به موتور ماشین لباسشویی: برای دسترسی راحت تر به موتور ماشین لباسشویی ابتدا باید درب ماشین لباسشویی را باز کنید. برای این کار باید قاب پشتی ماشین لباسشویی را باز کنید. موتور معمولا در یک محفظه قرار می گیرد، بنابراین محفظه را به آرامی باز کنید تا به موتور دسترسی پیدا کنید

ذغال قدیمی را بردارید: چندین پیچ برای نگه داشتن کربن در موتور استفاده می شود. همچنین ممکن است پوششی در اطراف ذغال سنگ وجود داشته باشد. ابتدا پیچ ها را با دقت باز کنید و سپس ذغال را از جای خود جدا کنید. اگر ذغال در یک محفظه قرار داده شده بود، آن را باز کنید و ذغال قدیمی را بردارید.

حتما بخوانید: علت قفل شدن درب ماشین لباسشویی چیست؟

کموتاتور را تمیز کنید: همانطور که در بندهای بالا گفته شد این قطعه روی آرمیچر موتور قرار می گیرد و جنس آن مس است. بهتر است قبل از نصب کربن جدید، کموتاتور را با برس رسوب زدایی کنید. به این ترتیب از آسیب دیدن ماشین لباسشویی جلوگیری می کنید.

کربن جدید را نصب کنید: کربن جدید را به جای کربن قبلی قرار دهید و پیچ های آن را با دقت ببندید. مراقب باشید پیچ ​​ها را بیش از حد سفت نکنید زیرا این کار باعث آسیب دیدن آنها می شود. در مرحله بعد باید درب موتور را در جای خود قرار دهید و در نهایت درب ماشین لباسشویی را دوباره ببندید.

برق را وصل کنید: پس از انجام تمامی مراحل فوق، موتور کربنی ماشین لباسشویی را با موفقیت تعویض کرده اید. حال باید دو شاخه دستگاه را مجدداً در پریز قرار دهید تا برق وصل شود.

حتما بخوانید:علت نشتی آب از زیرماشین لباسشویی چیست؟

علائم تمام شدن ذغال موتور لباسشویی

یک چرخش سریع و طولانی در آخرین مرحله شستشو انجام می شود تا لباس ها خشک شوند، اکنون ماشین لباسشویی نیمه سوخته است و چرخیدن سریع را غیرممکن می کند.

در این صورت اگر بعد از بازکردن درب ماشین لباسشویی متوجه خیس شدن لباس ها شدید، احتمالاً به انتهای ذغال در موتور ماشین لباسشویی رسیده است. در برخی از دستگاه ها به جای ذغال از یک جفت آهنربا استفاده می شودتا آبکش روان تر حرکت کند. شکستگی و آسیب دیدن این آهنرباها نیز می تواند باعث خرابی موتور شود.

موتور های القایی

اگر با موتورهای الکتریکی آشنایی دارید، باید موتور القایی را بشناسید. این نوع موتور جزء اولین دسته موتورهای مورد استفاده می باشد و در این نوع موتورها از ذغال سنگ اسکراب استفاده شده است.

یکی از مزایای آنها سیستم ساده آنهاست، از طرفی این موتورها صدا و لرزش زیادی در هنگام شستشو دارند و مصرف برق بالایی دارند و البته راحت ترین نوع تعویض ذغال سنگ مربوط به این دسته از موتورها است. این نوع موتور در ماشین های لباسشویی نسل اول استفاده می شود.موتور القایی همانطور که از نامش پیداست بر اساس القای الکترومغناطیسی کار می کند. القای الکترومغناطیسی پدیده ای است که در آن هنگامی که یک سیم الکتریکی در یک میدان مغناطیسی دوار قرار می گیرد، نیروی محرکه الکتریکی به آن القا می شود.

 

سخن آخر

اگر مشکلی مشابه آنچه در این مقاله در مورد موتور ماشین لباسشویی شما توضیح داده شد وجود دارد، اگر احساس می کنید در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی و تعویض موتور مهارت کافی ندارید و نمی توانید این کار را انجام دهید، به باز کردن موتور ادامه دهید. . از دستگاه خود استفاده نکنید.

توصیه می کنیم این کار را به یک متخصصین پارس کارا در زمینه تعمیر لوازم خانگی بسپارید. همچنین به یاد داشته باشید که هزینه تعویض موتور ماشین لباسشویی جدید بسیار کمتر از خرید یک ماشین جدید است.

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WW80J5260GS

این مدل از ماشین لباسشویی سامسونگ نیز همانند سری Add Wash مونتاژ کشور لهستان می باشد و در رنگ سفید عرضه می گردد. از ویژگی های ایم سری می توان به فناوری Eco Bubble ، ظرفیت 8 کیلو ، استفاده از موتور اینورتر دیجیتال با قابلیت 1200 دور در دقیقه ، بهرمندی از برنامه های شست و شوی مختلف و… اشاره کرد.

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WD80J5410AS

طراحی این مدل لباسشویی سامسونگ بسیار زیبا بوده و دارای رنگ نقره ای کم رنگ می باشد. این سری دارای ظرفیت 8 کیلو می باشد و موتور دستگاه قابلیت 1400 دور در دقیقه را دارد. از دیگر دلایل برتری که سبب خرید لباسشویی سامسونگ با این مدل می شود صدای بسیار کم دستگاه است. این دستگاه دارای 14 برنامه شست و شوی مجزا می باشد که می تواند نیاز مصرف کننده را برطرف نماید. فناوری Eco Bubble ، طراحی Diamond و موتور اینورتر دیجیتال از دیگر فناوری های به کار رفته در این دستگاه می باشد.

خرید ماشین لباسشویی سامسونگ

 

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WW80J5555FW

این مدل از لباسشویی سامسونگ دارای رنگبندی سفید و درب مشکی می باشد که در کشور لهستان منتاژ می گردد. سرعت چرخش موتور در این مدل 1400 دور در دقیقه بوده و از فناوری Diamond در بخشی محفظه لباس ها در کنار استیل ضد زنگ استفاده شده است. مصرف انرژی پایین (A+++) ، لرزش و صدای بسیار کم دستگاه ، فناوری Eco Bubble ، برنامه های شست و شوی مختلف با بالاترین قدرت لکه بری از مهم ترین ویژگی های این دستگاه می باشد. این مدل از ماشین لباسشویی سامسونگ با ظرفیت 8 کیلویی عرضه می شود.

سخن پایانی

امروزه تنوع ماشین لباسشویی سامسونگ بسیار زیاد می باشد که شاید با تغییرات کمی نسبت به یکدیگر همراه باشند. بنابراین پیش از خرید ماشین لباسشویی از بانه می توانید انواع مختلفی از مدل های جدید این برند را با یکدیگر مقایسه و بر اساس بودجه و امکانات مورد نیاز خود اقدام به خرید لباسشویی مد نظر خود نمایید. فروشگاه اینترنتی هدی کالا با تضمین اصالت کالا و قیمت مناسب خود یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید ماشین لباسشویی سامسونگ از بانه و در جدیدترین مدل ها می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس باما

برای درخواست تعمیر اطلاعات خود را پر کنید