15درصد تخفیف روی دستمزد تا پایان اردیبهشت 1403

نمایندگی لباسشویی سامسونگ دراندیشه

فهرست مطالب

نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اندیشه

 

درصورتی که ماشین لباسشویی سامسونگ شما در اندیشه به مشکل برخورده است ادامه مطلب را دنبال کنید.

پارس کارا نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه

همگی ما با لوازم خانگی های برند سامسونگ آشنا هستیم. دست کم در منزل هر کدام از ما، یکی از محصولات لوازم خانگی سامسونگ وجود دارد.

سامسونگ علاوه بر ارائه دادن انواع محصولات لوازم خانگی، در تولید لباسشویی یکی از بهترین هاست و آخرین تکنولوژی های موجود در دنیا را در انواع مدل لباسشویی های خود به کار می‌برد.
قابلیت های لباسشویی سامسونگ که این محصولات را از رقبای تجاری خود متمایز می سازد، قابلیت لکه زدایی قوی ، تکنولوژی Air Wash (بو زدایی + پاکسازی) ، تضمین دوام موتور، پاکسازی داخل لباسشویی بصورت خودکار بدون استفاده از مواد شیمیایی، صرفه جویی در زمان شست و شو و در بعضی از محصولات جدید امکان افزودن لباس جدید ، درحین شست و شو می‌باشد.

لباسشویی های سامسونگ از نظر قیمت هم (با توجه به استفاده از آخرین تکنولوژی ها و محبوبیت برند) نسبت به رقبا از قیمت مناسبی برخوردار هستند.

پارس کارا نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه

جهت تعمیر دستگاه خود با ما در ارتباط باشید

تئعمیر-ماشین-لبایشویی

جهت تعمیر دستگاه خود با ما در ارتباط باشید

تئعمیر-ماشین-لبایشویی

مجموعه پارس کارا با گستردگی خدمات خود در راستا حفظ رضایت مشتری ،خدمات تعمیر نصب و سرویس انواع ماشین لباسشویی سامسونگ را در اندیشه با تکنسین های مجرب را در اندیشه بنا نهاده است.

اگر ماشین لباسشویی سامسونگ شما در اندیشه ( فاز 1، فاز 2، فاز 3 ، فاز 4 ، فاز 5 ، فاز 6، شهرک مریم ، شهرک المهدی ، شهرک رفاه ) به مشکل برخورده است با کارشناسان ما در مجموعه پارس کارا در ارتباط باشید.

قابلیت تعمیر

یکی از مواردی که برای هریک از خریداران این محصول اهمیت دارد این است که لباسشویی خریداری شده از نظر کیفیت به قدری بالا باشد که حدالامکان نیازمند تعمیر نباشد. محصولات سامسونگ همیشه تضمین کیفیت خود را در استفاده از محصول به مشتری های خود ارائه داده است. اما بر کسی پوشیده نیست که لباسشویی هم مانند دیگر محصولات به هر دلیلی ممکن است نیازمند تعمیر شود.

باتوجه به زیاد بودن خدماتی ها ، این نکته را باید در نظر داشته باشید که لباسشویی خود را برای تعمیر فقط به مراکز مطمئن و مورد اطمینان بسپارید، زیرا وجود افراد غیرمتخصص می‌تواند جدا از مشکل تعمیر لباسشویی شما ، مشکل دیگری و هزینه اضافه تری برای شما همراه داشته باشد.

ما در مجموعه‌ی پارس کارا در شهر اندیشه خدمات ویژه ای برای تعمیرات لباسشویی های سامسونگ ارائه میدهیم.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه به صورت حرفه ای توسط تکنیسین های آموزش دیده تضمین کیفیت خدمات تعمیرات را به شما می دهد، تا شما با خیالی آسوده و کنترل هزینه های اضافی تعمیرات لباسشویی خود را به مجموعه ی پارس کارا در اندیشه بسپارید.

نحوه تعمیر لباسشویی

در این بخش ما در نظر داریم تا درمورد خرابی های احتمالی و تعمیرات لباسشویی آموزش های اولیه را به شما ارائه دهیم. با مطالعه ی این بخش همچنان اگر نیازمند حضور تکنیسین حرفه ای  از نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه هستید ، با ما تماس بگیرید.

دلایل خرابی یک لباسشویی

اگر لباسشویی سامسونگ شما با ارور یا خطا مواجه شده است می توانید در این صفحه ارور مورد نظر را بیابید و آن را حل کنید .

یک لباسشویی ممکن است به دلایل محتلفی خراب شود که این دلایل با علائمی همراه است.

صدای زیاد ماشین لباسشویی

صدای زیاد ماشین لباسشویی می‌تواند نشان از خرابی پمپ تخلیه ، تسمه محرک ، کوپلینگ موتور ، کمک فنر ، تسمه تعدیل دیگ ، موتور محرک ، پولی ها ، تسمه پمپ ، دیگ و کلاچ باشد که خرابی هر یک از این قطعات باعث ایجاد صدای بسیار زیاد از لباسشویی شما خواهد شد. شاید اگر خود شما بخواهید مشکل صدای زیاد ماشین لباسشویی سامسونگ خود را رفع کنید باید تمامی قطعات را برای تست تعویض کنید که عملا کاری نشدنی است و باید به تکنیسین مطمئن مراجعه نمائید.

نشتی ماشین لباسشویی

نشتی ماشین لباسشویی هم مانند صدای زیاد آن میتوانم علائم خرابی قطعات شیلنگهای لباسشویی ، پمپ تخلیه لباسشویی ، واشر درپوش دیگ لباسشویی ، شیر ورودی آب لباسشویی ، لاستیک دور درب لباسشویی ، هیدروستات لباسشویی ، نگهدارنده در ، کاسه نمد باشد. شما برای رفع این مشکل باید ببینید کجای لباسشویی سامسونگ خود مشکل نشت دارد تا با تعویض آن بخش مشکل نشت لباسشویی شما رفع شود.

علت نشت آب از زیر ماشین لباسشویی ال جی ، اسنوا ، سامسونگ ، پاکشوما ، دوو و…

برای مطلع شدن از نشتی ماشین لباسشویی خود دستگاه را روشن کنید و با دقت قسمت های پشتی و زیر ماشین لباسشویی و همچنین اطراف درب ومحفظه پودری را بررسی کنید. اگر در بعد از چند دقیقه سیکل شست و شو آبریزی قطع شد و آبریزی در ابتدای شست و شو باشد علت نشتی آب یکی از موارد زیر میتواند باشد.

لازم به اشاره است که تکنسین های ما، برای تعمیر ماشین لباسشویی شما در تهران حاضر هستند. برای برخورداری از خدمات ضمانت دار، با کیفیت و سریع در تهران، از شماره های زیر استفاده کنید:

شیلنگ  تخلیه مهم ترین علت نشتی آب از زیر لباسشویی

در هنگام استفاده از ماشین لباسشویی شیلنگ های مختلفی وجود داردکه مهمترین آنها شیلنگ تخلیه و شیلنگ ورودی است. این دو ابزار میتواند یکی از علت های  نشتی آب ماشین لباسشویی باشند.اگر لباسشویی شما نشت دارد ابتدا شیلنگ  ماشین لباسشویی را چک کنید.

چند مورد از رایج ترین علت های خرابی شیلنگ تخلیه  را در ادامه  مرور میکنیم:

 • در آمدن شیلنگ از محل خروجی می تواند این ایراد را به دنبال داشته باشد. شیلنگ تخلیه نیز در پشت ماشین لباسشویی قرار دارد.
 • اتصال شیلنگ ورودی را بررسی کنید این شیلنگ  در پشت ماشین لباسشویی قرار دارد.
 • همچنین ممکن است شیلنگ تخلیه مسدود شده باشد.
 •  برای اطمینان ساییدگی و  پارگی شیلنگ  را بررسی کنید.
 • معیوب شدن شیلنگ داخلی که سوپاپ ورودی را به وان وصل میکند.
 • قسمت های دیگر دستگاه ورودی آب مثل مونتاژ تزریق باطری یا سیفون را بررسی کنید.

اولین و ساده ترین علت نشتی و آب دادن ماشین لباسشویی ، شیلنگ تخلیه است

مشکل پمپ تخلیه

یکی از بخش های مهمی  که آب را از ماشین لباسشویی خارج میکند پمپ تخلیه لباسشویی است. پمپ تخلیه میتواند: درایو مستقیم, تسمه ای و یا الکترونیکی باشد. اگر در زمان شستشو نشتی آب را شاهد بودید، میتوان گفت که از معیوب شدن پمپ تخلیه از دلایل نشست آب از زیر ماشین لباسشویی تان باشد.

برای رفع مشکل، پمپ تخلیه و شیلنگ هایی که به آن وصل است را چک کنید .اگر نشست آب ناشی از مشکلات پمپ تخلیه باشد باید پمپ را عوض کنید. قبل از بررسی پمپ تخلیه, پمپ برق دستگاه ماشین لباسشویی را قطع کنید. پمپ تخلیه معمولا در قسمت پایین وجلوی لباسشویی و یا به درایو متصل است. اگر فاقد تجربه لازم هستید، با تکنسین تماس بگیرید؛ در غیر این صورت ما مقاله آموزش گام به گام تست پمپ تخلیه ماشین لباسشویی را برای شما آماده کرده ایم!

مشکل دریچه ورودی آب

وظیفه دریچه ورودی آب ماشبن لباسشویی، کنترل ورود آب سرد وآب گرم به داخل لباسشویی است. به همین خاطر باید دریچه ورودی آب و شیلنگ های متصل شده را بررسی کنید. تا از هر گونه آسیب دیدگی دریچه و شیلنگ اطمینال حاصل کنید.

دریچه ورودی که با نام شیر ورودی هم شناخته می شود، بخشی از لباسشویی است که دو شلنگ آب را به دستگاه متصل کرده و جریان آب سرد و گرم را کنترل می کند. اگر علاوه بر مشکل نشتی، با نشانه هایی همچون پر نشدن دستگاه، داغ نشدن آب و … رو به رو هستید، احتما مشکل از شیر ورودی است.

معمولا در صورت خرابی دریچه ورودی این قطعه باید تعویض گردد و قابل تعمیر نیست. برای تعویض شیر ورودی ماشین لباسشویی تان و دریافت خدمات تعمیرات پارس کارااز شمارهای استفاده کنید!

چک کردن لاستیک دور درب لباسشویی

یکی از علل دیگر این که چرا ماشین لباسشویی آب میدهد ، خرابی لاستیک دور درب لباسشویی تان است. با دانستن موارد زیر این مشکل را میتوانید برطرف کنید:

بعد از مرور زمان لاستیک دور درب لباسشویی فرسوده میشود  و کیفیت خود را از دست می دهد و دچار پوسیدگی و پارگی لاستیک میشود. اگر از دور درب ماشین لباسشویتان آب بیرون می ریزد باید لاستیک دور درب را بررسی کنید تا پاره و یا پوسیده نشده باشد. همچنین خوب است که هر چند وقت یک بار لاستیک دور درب را بررسی کنید و به تمیز کردن آن اقدام کنید.

برخورد جسم نوک تیز به لاستیک نیز میتواند باعث سوراخ شدن آن شود. در صورت بروز این مشکلات باید لاستیک دو درب لباسشویی را تعویض کنید.

نکته : اگر درب لباسشویتان به خوبی قفل نمیشود قفل درب را برای جلوگیری از نشست آب تعویض کنید

چک کردن عملکرد دیگ

در صورتی که ماشین لباسشویی تراز نباشد در هنگام شستشو و تکان خوردن ضربه هایی به دستگاه وارد میشود که باعث سوراخ شدن دیگ میشود و همین امر باعث نشت آب نیز میباشد.

از مهم ترین قسمت هایی که همه ماشین لباسشویی ها آن را دارند، دیگ لباسشویی است. زمانی که شما را لباس ها را داخل دستگاه میاندازید و دکمه شستشو را می زنید، دیگ وظیفه نگهداری و شستشوی آن ها را دارد. دیگ لباسشویی با وجود این که از متریال مقاومی همچون استیل یا ورق سیاه لعاب کاری شده ساخته می شود، ممکن است در اثر برخورد اشیای نوک تیز، جابجایی نادرست و پر کردن بیش از حد آسیب ببیند.

اگر دیگ لباسشویی تان سوراخ شده باشد، باید آن را تعویض کنید. تکنسین های ما در مرکز تعمیر ماشین لباسشویی دوو، بوش، ال جی، سامسونگ و… آماده ارائه خدمات به شما هستند.

چک کردن مشکل کاسه نمد و بلبرینگ

علت دیگر نشت آب از زیر ماشین لباسشویی ال جی ، اسنوا ، سامسونگ ، پاکشوما ، دوو و…، می تواند تراز نبودن دستگاه باشد. اگر لباسشویی تراز نباشد، آب از طریق کاسه نمد و بلبرینگ نشت می کند.

بکار بردن حجم لباس هایی بیش از ظرفیت دستگاه و استفاده نادرست از لباسشویی باعث بوجود آمدن نشت آب خواهد شد.در صورت بروز این مشکل تخصصی باید آن را  به کارشناسان و تکنسین های باتجربه بسپارید.

چک کردن  خرابی جاپودری

این قطعه یکی از قطعات مهم در ماشین لباسشویی است. خراب شدن این قطعه به معنای اشکال در فرایند شستشو می باشد.نگهداری از جا پودری علاوه بر اینکه طول عمر ماشین لباسشویتان را حفظ میکند کیفیت شستشو لباس هاتان را بالا میبرد.

برای جلوگیری  جرم های سنگین وکثیف شدن جا پودری باید همیشه از مواد شوینده مخصوص و جرم گیر  برای تمیز شدن آن استفاده کنید. ایجاد رسوب باعث به وجود آمدن نشت و سفیدک شدن لباس هاتان میشود.

نشتی جاپودری لباسشویی

چرا از جاپودری ماشین لباسشویی آب یا کف میاید بیرون

 نتیجه گیری:

در این مقاله به بررسی علت های نشت و آب دادن از زیر ماشین لباسشویی پرداختیم . که خلاصه این نتیجه گیری به شرح زیر میباشد: در صورت خراب شدن جاپودری یا ایراد بلبرینگ نشتی آب رخ میدهد. همچنین به ایراد پمپ تخلیه و شیلنگ ورودی یا تخلیه اشاره کرد.

در صورت بروز این مشکلات اگه نتوانستید دستگاهتان را درست کنید میتوانید از مشاوه رایگان تعمیر ماشین لباسشویی بهرمند شوید.

دسته بندی ها

پربازدیدترین ها

1. آبگیری نکردن لباسشویی

ایرادات مرتبط با آبگیری لباسشویی‌های سامسونگ را می‌توان به 3 مشکل زیر تقسیم کرد:

 • لباسشویی آبگیری نمی کند یا کند است.
 • ماشین لباسشویی آبگیری می‌کند اما متوقف نمی شود.
 • لباسشویی همزمان با آبگیری در حال تخلیه آب است.

اگر ماشین لباسشویی فرایند آبگیری را به درستی انجام نمی‌دهد باید موارد زیر مورد بررسی قرار بگیرد:

 1. شیر ورودی آب
 2. سوئیچ فشار
 3. تایمر لباسشویی
 4. قفل درب لباسشویی
 5. فشار کم آب در شیلنگ ورودی به لباسشویی

2. توقف ماشین لباسشویی سامسونگ یا خاموش شدن آن

توقف ماشین لباسشویی و کار نکردن آن می‌تواند به صور‌ های مختلفی روی داده و نیز دلایل متفاوتی داشته باشد.

اگر لباسشویی پس از شروع به کار، بنابر دلایلی متوقف شده است اما دستگاه هنوز روشن است، موارد زیر می توانند دلیل بروز این مشکل باشند، که می‌بایست توسط تکنسین عیب یابی شوند:

 • خراب شدن میکروسوئیچ درب
 • وجود مشکل در زبانه قفل درب
 • شیر ورودی آب
 • برد کنترل اصلی
 • معیوب شدن تایمر لباسشویی
 • نوسانات برق در پریز و دوشاخه دستگاه

اگر ماشین لباسشویی شما در حین کار به صورت ناگهانی خاموش می‌شود، ابتدا بررسی کنید جریان برق دستگاه وصل باشد. همچنین شیر ورودی آب باز باشد.

در صورت وجود مشکل در قطعات آن مانند برد اصلی، تایمر یا میکروسوئیچ باید برای تعمیر یا تعویض آنها اقدام کنید.

روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ و کار نکردن آن به دلایل مختلفی می تواند اتفاق بیفتد. برخی از این دلایل شاید ساده بوده و امکان رفع مشکل توسط خود شما نیز باشد، اما برخی دیگر، دلایل پیچیده ای هستند که نیاز به بررسی تکنسین متخصص لباسشویی دارند.

قبل از هر چیز، از رسیدن برق به دستگاه مطمئن شوید. ممکن است اشکال از کنتور برق منزل‌تان باشد. موارد دیگری که باید بررسی شوند عبارتند از:

 • موتور لباسشویی: اگر موتور لباسشویی شما بیش از حد گرم شود، خاموش شده و اجازه می دهد تا خنک شود.
 • سوئیچ درب: اگر سوئیچ درب خراب است، لباسشویی روشن نمی‌شود و شروع به کار نخواهد کرد.
 • سوئیچ استارت: گاهی اوقات علت روشن نشدن لباسشویی، نرسیدن برق به سوئیچ استارت است. این اشکال باید توسط تکنسین فنی بررسی شود.
 • تایمر لباسشویی: در برخی از مدل های لباسشویی که سوئیچ استارت بخشی از تایمر می باشد، لازم است تا ولوم تایمر را بررسی کنید.
 • برد کنترل اصلی: برد لباسشویی، تمامی اجزاء از جمله موتور را کنترل می کند. در صورتی که برد معیوب باشد، دستور لازم برای شروع کار موتور یا سایر اجزاء صادر نمی‌شود.

4. سر و صدای زیاد دستگاه

 

گاهی اوقات سر و صدای لباسشویی سامسونگ می تواند نشانه وجود مشکل پیچیده تری در دستگاه باشد. با توجه به نوع صدایی که از لباسشویی خود می‌شنوید، ممکن است عیب یابی لباسشویی و نحوه برطرف نمودن مشکل متفاوت باشد.

 • امکان دارد اشکال از پمپ تخلیه باشد.
 • ممکن است یک جسم خارجی در شیلنگ تخلیه گیر افتاده باشد.
 • تسمه، بالشتک موتور و کمک فنرها نیز می توانند علت صدای زیاد ماشین لباسشویی باشند، لذا باید بررسی شوند.

برای رفع مشکل ابتدا از تراز بودن پایه های لباسشویی مطمئن شوید. همچنین بررسی کنید حجم بار لباسشویی متعادل باشد. اگر مشکل برطرف نشد باید موتور، پمپ تخلیه و تسمه لباسشویی بررسی شود.

5. لرزش و تکان خوردن شدید لباسشویی سامسونگ

تکان خوردن شدید لباسشویی می تواند ناشی از عیب و ایراد در بخش‌های مختلف باشد:

 • تراز نبودن لباسشویی: یکی از اصلی ترین دلایل لرزش ها و تکان های شدید لباسشویی، تراز نبودن آن است. با تراز کردن ماشین لباسشویی این ایراد به راحتی برطرف خواهد شد.
 • بار نامتعادل لباس ها
 • تنظیم نبودن پایه ها
 • اشکال فنرها و کمک فنرهای لباسشویی
 • ایراد در تسمه لباسشویی

6. نشت آب از ماشین لباسشویی

برطرف کردن مشکل آبریزش یا نشت آب از ماشین لباسشویی سامسونگ، به محل دقیق نشتی بستگی دارد. به طور معمول در لباسشویی‌، بخش هایی که بیشترین احتمال نشتی را دارند، عبارت‌اند از:

 • شیلنگ تخلیه
 • شیلنگ ورودی آب
 • محفظه جاپودری لباسشویی
 • لاستیک دور درب لباسشویی
 • پمپ تخلیه

عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ که نشتی آب دارد

 • اتصالات ماشین لباسشویی را بررسی کنید.
 • داخل شیلنگ‌ها را برای وجود هرگونه انسداد و گرفتگی چک کنید.
 • لاستیک دور درب لباسشویی را بررسی کنید. اگر مدتهاست که از لباسشویی خود استفاده می‌کنید و لاستیک دور درب فرسوده شده است، بهتر است به فکر تعویض آن باشید.
 • استفاده بیش از حد از مواد شوینده یا پودرهای نامناسب شستشو می‌تواند منجر به کف زیاد، سرریز و نشت آب در ماشین لباسشویی شود.

7. نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ

علت نچرخیدن دیگ لباسشویی، به دلیل یکی از موارد زیر خواهد بود:

 1. مقدار بیش از حد لباس داخل دیگ
 2. خرابی سوئیچ درب یا مجموعه قفل درب
 3. پمپ تخلیه
 4. موتور لباسشویی
 5. تسمه ها

نحوه عیب یابی لباسشویی سامسونگ:

 • موتور جزء اصلی و عامل حرکت درام لباسشویی است. اولین چیزی که باید در مواقع نچرخیدن دستگاه بررسی شود، موتور است.
 • در صورت آسیب دیدن تسمه‌های لباسشویی نیز، تعویض آنها لازم خواهد بود.
 • اگر بیش از ظرفیت لباسشویی در آن لباس بگذارید، تعادل دستگاه از بین رفته و حتی ممکن است موتور توانایی حرکت درام را نداشته باشد.
 • باز بودن درب موجب جلوگیری از چرخش درام می‌شود. در صورتی که درب بسته است اما لباسشویی نمی‌چرخد، ممکن است خرابی سوئیچ یا یکی از اجزای سیستم قفل درب علت نچرخیدن دیگ لباسشویی باشد.

8. عدم تخلیه آب و جمع شدن آن در لباسشویی

رایج‌ترین دلیل تخلیه نشدن آب لباسشویی، خرابی پمپ تخلیه است. با این حال دلایلی دیگری هم وجود دارد که می‌تواند منجر به جمع شدن آب در لباسشویی شود:

 • ممکن است شیلنگ تخلیه آب مسدود شده باشد.
 • فیلتر و پمپ تخلیه کثیف شده باشد.
 • شیلنگ تخلیه دچار پارگی یا خمیدگی شده باشد.

9. بسته نشدن درب ماشین لباسشویی سامسونگ

قفل نشدن درب ماشین لباسشویی نیز یکی دیگر از عیب های رایج این دستگاه است. سیستم قفل درب لباسشویی از چندین جزء مختلف تشکیل شده است.

ایراد هر یک از این اجزاء، می تواند در کارکرد کلی سیستم قفل درب اختلال ایجاد کرده و موجب بسته نشدن یا قفل نشدن درب لباسشویی شود.

معمولا خرابی میکروسوئیچ درب دلیل بسته نشدن آن است. با این حال اجزاء دیگری نیز می توانند در بروز مشکل سهیم باشند:

 • قفل درب
 • زبانه درب
 • سیم کشی سیستم قفل درب

همچنین ممکن است برد کنترل اصلی دارای ایراد باشد. لذا در صورتی که پس از بررسی و یا تعویض اجزاء مجموعه قفل درب، همچنان مشکل پابرجا بود، بهتر است برای عیب یابی ماشین لباسشویی به تعمیرگاه لباسشویی سامسونگ کمک بگیرید.

10. علت قفل شدن ماشین لباسشویی سامسونگ

ممکن است در برخی از مواقع پس از اتمام کار شستشوی لباس‌ها یا حتی پیش از شروع کار، زمانی که تصمیم می گیرید درب لباسشویی خود را برای انداختن لباس در آن باز کنید، متوجه قفل شدن درب ماشین لباسشویی خود شوید. علت باز نشدن درب ماشین لباسشویی می‌تواند موارد گوناگونی باشد:

 • خراب شدن میکروسوئیچ درب لباسشویی
 • فعال شدن قفل کودک
 • تخلیه نشدن آب لباسشویی

11. علت روشن شدن چراغ قفل لباسشویی سامسونگ

رایج ترین دلیل روشن شدن چراغ قفل ماشین لباسشویی، فعال شدن قفل کودک دستگاه است. اگر با غیرفعال کردن قفل کودک همچنان مشکل پابرجا بود، ممکن است میکروسوئیچ درب یا برد اصلی دچار مشکل شده باشد.

اگر مشکل لباسشویی شما این مورد باشد، باید توسط تکنسین بررسی شود.

12. علت کار نکردن دکمه استارت لباسشویی

اگر دکمه استارت لباسشویی کار نمی‌کند، برای عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ موارد زیر باید بررسی شود:

 • از فعال نبودن قفل کودک لباسشویی مطمئن شوید.
 • چک کنید دکمه های لباسشویی گیر نکرده باشند.
 • از وصل بودن جریان برق لباسشویی مطمئن شوید.
 • برد الکترونیکی، کنترل پنل و میکروسوئیچ درب باید بررسی شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس باما

برای درخواست تعمیر اطلاعات خود را پر کنید