15 درصد تخفیف ویژه تابستانه روی دستمزد تعمیر لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی در شهر قدس

از نظر تعمیر کاران لباسشویی در شهر قدس

فهرست مطالب

تعمیر لباسشویی در شهر قدس، با توجه به استقبال همشهریان عزیز از خدمات پارس کارا ، نمایندگی تعمیرات پارس کارا این خدمات را تا پرند گسترش دهد.زین پس در شهر قدس محدوده پوشش پارس کارا قرار دارد.

یکی از خدمات تخصصی پارس کارا تعمیر انواع ماشین لباسشویی است.پارس کارا توانسته با همکاری با متخصصان خود این خدمت را به شهرستان شهر قدس ارائه کند.برای تعمیر لباسشویی در شهر قدس از طریق فرم زیر درخواست ثبت کنید.

جهت تعمیر دستگاه خود با ما در ارتباط باشید

تئعمیر-ماشین-لبایشویی

جهت تعمیر دستگاه خود با ما در ارتباط باشید

تئعمیر-ماشین-لبایشویی

ال جی ، سامسونگ ، بکو ، بوش ، پاکشوما ، زیروات، کندی ، Aeg ، آریستون ، ایندزیت ، مرسی ، مدیا ، زاروتی ، اس ماری ، هیوندا ، هیوندای ، جنرال ، آدمیرال ، وایت هوس ، الکترولوکس ، کرال ، کروپ ، زانوسی ، وستینگ هاوس ، دوو ، اسنوا ، ویرپول ، بلومبرگ ، آرچیلیک ، هایر ، ابسال ، بوست ، زیمنس ، اکسپریال

پارس کارا انجام دهنده تمام امور تعمیر ، نصب و سرویس انواع ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی در سرآسیاب ، فردیس ، ملارد و اندیشه ، رباط کریم با کادر مجرب و تکنسین های با تجربه

تعمیر لباسشویی در شهر قدس، خدمات پارس کارا

تعمیر ، نصب و سرویس انواع ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی در سرآسیاب ، فردیس ، ملارد و اندیشه با کادر مجرب و تکنسین های با تجربه

ویژگی های خدمات پارس کارا

1 – سرعت در ارائه خدمات تعمیر لباسشویی در شهر قدس

تعمیر لباسشویی در شهر قدس

تعمیر لباسشویی در شهر قدس

 

علت وارد نشدن آب به داخل ماشین لباسشویی

ما در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با وارد نشدن آب به داخل لباسشویی با شما عزیزان صحبت کنیم. بنابراین در صورتی که لباسشویی شما دچار مشکل آبگیری شده است ما خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم. همچنین به یاد داشته باشید که تعمیرات برخی از ایرادات ماشین لباسشویی، ساده می باشند و شما خودتان با یادگیری چند تکنیک ساده می توانید مشکل دستگاهتان را بر طرف کنید. اما برخی دیگر از ایرادات، پیچیده می باشد و نیاز است تا یک تکنسین متخصص از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی دستگاه شما را بررسی کند و مشکل را بر طرف کند.

وارد نشدن آب به داخل ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی ممکن است بنا به دلایل مختلفی عملیات آب گیری را انجام ندهد. در نتیجه در صورتی که آب وارد دستگاه نشود، در ابتدا دستگاه برای تراز کردن لباس ها چند دور می چرخد، اما اگر مشکلاتی در آبگیری وجود داشته باشد، آب گیری انجام نمی شود و در این صورت، دستگاه ارور مربوط به عدم آبگیری را نمایش می دهد. همچنین وضعیت دستگاه به حالت توقف در می آید.

ارور وارد نشدن آب به داخل ماشین لباسشویی

در صورتی که آب وارد دستگاه نشود، دستگاه ارور IE را نمایش می دهد. این ارور به شما می گوید که ورودی آب دچار مشکل شده است. که شما باید مواردی از قبیل لوله آب ورودی، شیر برقی دستگاه، شیر آب منزل و سایر مواردی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم را بررسی کنید.

علت وارد نشدن آب به داخل ماشین لباسشویی

 • خرابی شیر ورودی آب منزل
 • خرابی شیر برقی دستگاه
 • خرابی شلنگ ورودی آب دستگاه
 • خرابی سوئیچ سطح آب دستگاه
 • خرابی برد الکترونیکی دستگاه
 • خرابی جا پودری دستگاه

خرابی شیر ورودی آب منزل از نظر تعمیر کاران لباسشویی در شهر قدس

در خیلی از مواقع پیش آمده که وارد نشدن آب به داخل دستگاه بخاطر بسته بودن شیر آبی که به دستگاه وصل می باشد، اتفاق افتاده باشد. بر طرف کردن این مشکل بسیار راحت می باشد. برای این که آب وارد دستگاه شود، فقط کافیست تا شیر آب را باز کنید. در صورتی که شیر آب منزل خراب شده باشد، باید آن را تعویض کنید تا مشکل بر طرف شود.

خرابی شیر برقی دستگاه

یکی دیگر از مواردی که باعث می شود تا آب وارد دستگاه نشود، خرابی شیر برقی ماشین لباسشویی می باشد. در صورتی که شیر برقی خراب باشد، زمانی که دستور باز شدن و وارد شدن آب از طریق برد، داده می شود، شیر برقی باز نمی شود، در نتیجه آب وارد دستگاه نمی شود. بنابراین اگر شیر برقی دستگاه خراب شده، باید شیر برقی دستگاه به طور کامل توسط تکنسین تعویض شود.

خرابی شلنگ ورودی آب دستگاه

شلنگ وردی ماشین لباسشویی، یک شلنگ از جنس پلاستیک می باشد که می تواند دارای 2 تا 3 متر طول باشد. این شلنگ ممکن است در اثر مواردی مسدود شود. به عنوان مثال اگر شلنگ ورودی آب توسط رسوبات آب سخت مسدود شده باشد، و یا این که جسم خارجی مثل سنگ در شلنگ گیر افتاده باشد و یا بنا به هر دلیل دیگری مسدود شده باشد، باعث می شود تا آب از شیر آب خانه به شیر برقی دستگاه منتقل نشود و در نتیجه آبرسانی به دستگاه با مشکل مواجه خواهد شد. در نتیجه باید شلنگ ورودی بررسی شود و در صورت مسدود بودن، باید انسداد بر طرف شود. همچنین در صورتی که شلنگ ورودی سوراخ و پاره شده باشد، باید شلنگ به طور کامل تعویض شود.

خرابی سوئیچ سطح آب دستگاه

سنسور سطح آب، وظیفه دارد تا میزان آب مورد نیاز در دستگاه را تشخیص دهد و توسط سوئیچ، مقدار آب وارد شده به دستگاه را کنترل کند. سوئیچ سطح آب بر روی شیر برقی دستگاه عمل می کند، در نتیجه بدین صورت میزان سطح آب کنترل می شود. بنابراین اگر سوئیچ سطح آب خراب باشد، ممکن است آب به میزان تعیین شده نرسد و یا این که، اصلا شیر برقی باز نشود و آب وارد دستگاه نشود. بنابراین در چنین شرایطی لازم است تا سوئیچ سطح آب به دقت توسط تکنسین بررسی شود و در صورت خراب بودن سوئیچ، این قطعه باید تعویض شود.

خرابی برد الکترونیکی دستگاه

همان طور که می دانید برد الکترونیکی دستگاه، مغز متفکر دستگاه می باشد، یعنی هر فرمانی که صادر می شود، توسط برد الکترونیکی صورت می گیرد، بنابراین اگر برد خراب شود، ممکن است دستوراتی مثل وارد شدن آب را نیز تحت الشعاع قرار دهد. در نتیجه برد باید به دقت بررسی شود و تعمیر شود. همچنین لازم به ذکر است که تعمیرات برد باید توسط تکنسین متخصص انجام شود، زیرا تعمیرات برد یک کار کاملا تخصصی و دشوار می باشد.

خرابی جا پودری دستگاه

یکی دیگر از مواردی که ممکن است باعث وارد نشدن آب به دستگاه شود، کثیف بودن و یا خرابی جا پودری می باشد. وقتی که آب توسط شیر برقی، وارد جا پودری می شود، مواد شوینده در جا پودری را در خود حل می کند و در مرحله ی بعدی این مواد را به داخل دیگ دستگاه انتقال می دهد. اما در صورتی که سوراخ های درون جا پودری به طور کامل مسدود شده باشند، یا سوراخ ها به خوبی باز نباشند، فشار آب در داخل جا پودری ممکن است قطع شود. در نتیجه باید جا پودری از دستگاه خارج شود و در صورت مشاهده ی انسداد جا پودری باید محفظه به طور کامل توسط برس و فرچه تمیز شود و همچنین در صورت شکستگی باید این قسمت تعویض شود.

همانطور که می‌دانید لباسشویی جزو مهم‌ترین لوازم آشپزخانه است و استفاده درست از آن اهمیت بسیار زیادی دارد؛ اما شاید خیلی از شما ناخواسته اشتباهاتی مرتکب شوید و ندانید که اصول استفاده از قسمت‌های مختلف لباسشویی چیست. به همین دلیل در این مقاله از برندچی تصمیم گرفتیم که راجع به استفاده صحیح از جا پودری ماشین لباسشویی با شما صحبت کرده و اطلاعات دقیقی را در اختیارتان قرار دهیم تا اگر پش از این؛ از جاپودریِ ماشینتان اشتباه استفاده می‌کردید، در این بخش آگاهی‌تان را بالا ببرید و مانع از ایجاد مشکلات و آسیب به دستگاه شوید تا عملکرد صحیحی را هم از آن شاهد باشید.

وظیفه و عملکرد جاپودری

پیش از اینکه راجع به استفاده از جاپودری ماشین لباسشویی اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم، بهتر است که ابتدا توضیحاتی در مورد این قسمت داشته باشیم. جاپودری یک قسمت کوچک است اما وظیفه بزرگی را در این دستگاه انجام می‌دهد. درست است که بسیاری از شما در لوازم خانگی، موتور را مهم‌تر از همه می‌دانید اما یکسری بخش‌های کوچکی هم هستند که قطعا کم اهمیت‌تر نخواهند بود که جاپودری هم از همان بخش‌های مهم به حساب می‌آید.

جاپودری لباسشویی برای مدل‌های جدید یک محفظه پیچیده‌تر با چند قسمت مختلف دارد اما به هر حال وظیفه و کار آن ها هم کاملاً مشخص است. در واقع جاپودری محلی است که داخل آن مایع لباسشویی، نرم‌کننده و پودر ریخته می‌شود. اگر شما با طرز کار این بخش مهم آشنایی نداشته باشید و ندانید که چگونه باید از آن استفاده و نگهداری کنید، باعث آسیب به کل دستگاه تان می‌شوید. به خاطر همین در این مقاله راجع به اصول صحیح استفاده از جاپودری ماشین لباسشویی با شما صحبت خواهیم کرد.

استفاده از جاپودری ماشین لباسشویی

بخش‌ها و قسمت‌های مختلف جاپودری

نکته‌ای که مهمتر از استفاده اصولی می‌باشد، این است که اول شما بخش‌ها را بشناسید‌. تا زمانی که با بخش‌های مختلف جاپودری آشنایی نداشته باشید، نمی‌توانید طرز استفاده صحیح از آن را هم یاد بگیرید. در دستگاه‌های مختلف از جمله ماشین لباسشویی پاکشوما یا ماشین لباسشویی اسنوا بخش‌ها شبیه به هم هستند و شما باید آنها را بشناسید، زیرا جاپودری چیزی است که هر روز با آن سر و کار دارید و در نتیجه اگر بهتر آن را بشناسید، کارتان راحت‌تر هم می‌شود. بخش های مختلف جاپودری شامل موارد زیر است:

 • بخش اول محلی برای ریختن پودر پیش از شستشو است. این بخش برای شستشوی مقدماتی استفاده می‌شود که آن را با علامت | نشان میدهند.
 • بخش دومِ جاپودری محلی است که پودر شستشوی اصلی را داخل آن می ریزند. این محل مربوط به همان شستشوی اصلی است که آن را با علامت || نشان می‌دهند.
 • در بخش سوم محلی برای ریختن نرم کننده داخل لباسشویی وجود دارد که آن را با علامت * مشخص میکنند.
 • بخش نهایی و بخش چهارم جاپودری قسمتی است که فقط در بعضی از مدل‌ها طراحی شده که برای اضافه کردن شوینده و مواد رنگی، آن را استفاده میکنند.
 • نکته بسیار مهمی که باید در نظر بگیرید، این است مقدار پودری که برای شستشوی مقدماتی استفاده می‌کنید، دقیقا نصف پودری است که برای شستشوی اصلی به کار می‌گیرید که در راهنمایی خرید لباسشویی حتماً این مورد را برایتان گوشزد کرده‌اند.
  1. پمپ آب
  2. لوله تخلیه
  3. شیر ورودی آب
  4. دیگ یا درام
  5. یقه شور
  6. موتور
  7. برد مدار
  8. تایمر
  9. کنترل پنل
  10. المنت حرارتی

ماشین لباسشویی از چه قطعاتی تشکیل شده است؟

آشنایی با قطعات ماشین لباسشویی ایده ای از محل قرارگیری قطعات اصلی داخل ماشین لباسشویی به شما می دهد. مکان های دقیق ممکن است از ماشین های بارگیری بالا به جلو و همچنین مدل به مدل متفاوت باشد.

هزینه تعمیر لباسشویی در شهر قدس

برای مثال، تعویض فیلتر ماشین لباسشویی، جرم گیری ماشین لباسشویی و شستشو در بازار این شهر با هزینه‌های متفاوت انجام می‌شود1. همچنین، هزینه ایاب و ذهاب نیز باید در نظر گرفته شود.

نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در شهر قدس

لباسشویی الجی یکی از بهترین و پرطرفدارترین برندهای لباسشویی در ایران است. این برند با کیفیت بالا، طراحی زیبا و قابلیت های متنوع خود، مشتریان زیادی را جذب کرده است. اما گاهی اوقات ممکن است لباسشویی الجی با مشکلات فنی یا سایر عوامل روبرو شود که نیاز به تعمیر داشته باشد. در این صورت، بهترین راه حل این است که به یک مرکز تعمیرات معتبر و مجاز الجی مراجعه کنید.

پارس کارا، یک مرکز معتبر و مجاز در زمینه تعمیر لباسشویی الجی است که با داشتن تکنسین های ماهر و قطعات اصلی، می تواند لباسشویی الجی شما را در سریعترین زمان و با کمترین هزینه تعمیر کند.

مزایای استتفاده از نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در شهر قدس

سرعت بالای تعمیرات نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در شهر قدس

تجربه نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در شهر قدس

تعمیر کاران با تجربه نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در شهر قدس

هزینه کمتر نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در شهر قدس

در صورت خرابی ماشین لباسشویی اولویت نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در شهر قدس تعمیر قطعه خراب شده است نه تعمیر آن

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس باما

برای درخواست تعمیر اطلاعات خود را پر کنید